Seriale  /  News

Justin Bieber przebrał się za ziemniaka, aby wystąpić w „Przyjaciołach”. Piosenkarz pojawi się w odcinku specjalnym

Picture of the author

Występy gościnne gwiazd showbiznesu stały się nieodłączną „Przyjaciół”. Nie inaczej będzie w nadchodzącym odcinku specjalnym.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Śmierć i podatki są niemal tak samo pewne jak to, że podczas oglądania losowo wybranego odcinka „Przyjaciół” usłyszymy sarkastyczny żart Chandlera, Ross wpakuje się w żenującą sytuację, Joey będzie szukał pracy, a także zobaczymy epizodyczny występ kogoś z showbiznesu. Camea gwiazd stały się nieodłączną częścią kultowego sitcomu i na przestrzeni 10 sezonów pojawili się w nim m.in. Bruce Willis, Danny DeVito, czy Robin Williams. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera odcinka specjalnego produkcji i jak się dowiedzieliśmy nie zabraknie w nim podobnych gościnnych występów.

Co prawda odcinek specjalny „Przyjaciół” nie będzie miał formuły fabularnej.

To nie będzie kolejny epizod, tylko spotkanie obsady po latach. Zobaczymy w nim oryginalną obsadę, czyli Jennifer Aniston, Lisę Kudrow, Courteney Cox, Davida Schwimmera, Matthew Perry'ego i Matta LeBlanca. Padł już ostatni klaps na planie i właśnie okazało się, że pojawi się w nim również piosenkarz.

Jak donosi „The Sun”, Justin Bieber wystąpił w odcinku specjalnym „Przyjaciół”. Jakby hype przed premierą nie był wystarczająco duży to okazało się również, że zobaczymy go w stroju, który Ross nosił w jednym z epizodów 8. sezonu. Tak, piosenkarz będzie przebrany za wielkiego ziemniaka... ekhm Spudnika.

Justin był zaszczycony mogąc wziąć udział w tym wydarzeniu i nie przeszkadzał mu niedorzeczny kostium. To było niczym operacja militarna. Musieliśmy utrzymać wszystko w tajemnicy i Justinowi się udało

mówi informator „The Sun”.

To nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na widzów.

Jak czytamy na wspomnianym portalu Matt LeBlanc odtworzy scenę, w której jego bohater Joey miał na sobie wszystkie ubrania Chandlera. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy dokładnie to wszystko zobaczymy. Zdjęcia i premiera były bowiem przesuwane ze względu na pandemię. Odcinek specjalny „Przyjaciół” na pewno pojawi się jeszcze w tym roku. Miłośnicy produkcji mają więc jeszcze szansę powtórzyć sobie wszystkie sezony. Niedawno bowiem pojawiły się one na HBO GO.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst