1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

A jednak będzie lato w tym roku. Szykujcie się na ponad 100 koncertów w ramach Letniego Brzmienia

Letnie Brzmienia 2021. Seria koncertów na lato

Stęskniliście się za koncertami? Być może niedługo będziecie mogli wypełnić pustkę, jaka pojawiła się w waszych sercach i uszach wraz z pandemią. W ramach Letniego Brzmienia zostanie zorganizowanych ponad 100 wydarzeń z największymi gwiazdami polskiej muzyki.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nadchodzi lato, więc znowu zrobi się nieco luźniej. I pojawią się koncerty plenerowe, co z pewnością ucieszy wszystkich spragnionych muzycznych doznań. W zeszłe wakacje w ramach Letniego Brzmienia zorganizowano kilkadziesiąt wydarzeń z występami czołowych gwiazd polskiej muzyki w samym sercu Poznania oraz Wrocławiu. Tym razem będzie tego jeszcze więcej.

Letnie Brzmienia - kto i gdzie wystąpi?

Od czerwca do sierpnia w centrach dziewięciu polskich miast odbędzie się ponad 100 koncertów, na których wystąpią największe gwiazdy rodzimej sceny muzycznej. Będzie można na nich usłyszeć m.in. sanah, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, Nosowską, Brodkę, Mroza czy Kwiat Jabłoni.

Lineup będzie się różnił w zależności od miasta (pełną rozpiskę tego kto i gdzie wystąpi, znajdziecie na stronie wydarzenia). Zakończeniem cyklu będzie dwudniowy Letnie Brzmienia Festiwal na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

Letnie Brzmienia - ceny biletów i reżim sanitarny

Ceny biletów na pojedyncze koncerty startują od 59 zł. Karnety na trzy wybrane koncerty będą kosztować 249 zł. Sprzedaż ruszy już w poniedziałek 19 kwietnia 2021 roku o 12:00. Wejściówki będzie można zakupić za pośrednictwem strony Eventim.

Tak jak w zeszłym roku w tym podczas koncertów plenerowych będzie obowiązywał pandemiczny reżim sanitarny. Poprzednio organizatorzy wymagali od uczestników założenia maseczki, na miejscu imprezy znajdowały się stacje dezynfekcji rąk, a każdy z słuchaczy miał wyznaczoną własną przestrzeń. Informacje o nakazach i zakazach tym razem będą aktualizowane na stronie internetowej i poszczególnych wydarzeniach na Facebooku.