1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka

Disney+ robi serial z gwiazdą światowego futbolu. O czym będzie „Save our Squad”?

disney plus david beckham

Davida Beckhama kojarzą wszyscy fani piłki nożnej i nie tylko. Sportowiec od lat występuje w roli celebryty i przewija się zarówno na listach obecności charytatywnych gali, jak i w nagłówkach plotkarskich portali. Jeden z najpopularniejszych zawodników w historii wkrótce otworzy nowy etap w swojej karierze i zrobi własny serial z serwisem Disney+.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

O sławie angielskiego piłkarza, która pomyślnie przetrwała zakończenie przez niego kariery zawodowej, najlepiej świadczy liczba tytułów, w których gościnnie wystąpił. Męża byłej Spice Girl mogliśmy w ostatnich latach oglądać m.in. w filmach „Kryptonim U.N.C.L.E.” i „Król Artur: Legenda miecza” oraz serialach „Współczesna rodzina” czy „Ulica sezamkowa” oraz w dziesiątce reklam (np. w ramach kampanii marketingowej przed sequelem „Deadpoola”) i produkcjach dokumentalnych, w których David Backham występował we własnej osobie.

Co innego jednak występować w cudzej produkcji, a co innego zrobić serial pod swoim własnym kierownictwem i zagrać w nim główną rolę. Disney potwierdził właśnie krążące od kilku tygodni w sieci plotki. I faktycznie rozpoczął prace nad produkcją robioną wraz z Beckhamem oraz jego Studiem 99.

David Beckham zagra główną rolę w serialu „Save Our Squad” dla serwisu Disney+.

disney plus david beckham

Jak podaje portal Variety, dokumentalna seria opowie o powrocie byłej gwiazdy Man Utd., Realu Madryt i PSG na boiska wschodniego Londynu, gdzie przed laty się wychowywał. W „Save Our Squad” obejrzymy go w nowej roli mentora lokalnej drużyny składającej się z młodych zawodników i mającej problemy z utrzymaniem się w lidze.

Produkcja zakłada, że David Beckham zabierze piłkarzy, ich trenera i wszystkich ludzi działających w klubie w swoistą podróż życia. Producent wykonawczy serialu Sean Doyle zapewnia, że „Save Our Squad” będzie programem pełnym serca, emocji, dramatów i odwagi. Beckham zaznaczył z kolei w komentarzu przesłanym do mediów, że cieszy go szansa, by pomóc lokalnej społeczności. I chce dać młodym zawodnikom szansę na zrobienie kariery podobnej do tej, która była jego udziałem.

Data premiery serialu „Save Our Squad” nie jest jeszcze znana.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.