REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. YouTube

Martyna Wojciechowska została youtuberką. Nie chciała być już „lamusem”

Najsłynniejsza polska dziennikarka podróżnicza przenosi się do internetu. Założyła swój kanał na „Dalej - Martyna Wojciechowska” i niczym rasowa youtuberka już prosi o „suba”. Będzie rozmawiać na nim z ludźmi, „którzy odważyli się zaryzykować, zrobić krok dalej i sięgnąć po więcej”.

Martyna Wojciechowska została youtuberką. Nie chciała być już „lamusem”
REKLAMA
REKLAMA

Martyna Wojciechowską jest kierowcą rajdowym, przez 10 lat była naczelną „National Geographic Polska”, prowadziła program „Kobieta na krańcu Świata” i wydała kilkadziesiąt książek. Teraz spróbuje swoich sił jako youtuberka i podcasterka, co przy jej doświadczeniu, osobowości i znajomościach, jest skazane na sukces. W zwiastunie kanału „Dalej” wyjaśniła, co stało za taką decyzją.

Historia jest bardzo prosta. Otóż moja 13-letnia córka Marysia powiedziała mi, że to, że pracuje w telewizji jest „lamerskie”, czyli jestem „lamusem”. Jeżeli chcę być naprawdę „cool”, to muszę mieć kanał na YouTube. Postanowiłam być cool dla mojego dziecka i zaimponować jej. I tak to się zaczęło.

Świeżo upieczona 46-letnia youtuberka przyznała też, że oprócz tego ma wspaniałych rozmówców. Ludzi którzy są idealnym odzwierciedleniem hasła >>Dalej<<, bo chcą wiedzieć, co jest dalej. Tak jak ja chcę wiedzieć, tak jak ja jestem ciekawa. To są ludzie, którzy potrafią czerpać z życia więcej” zapwniła.

REKLAMA

Pierwszy wywiad na youtube'owym kanale Martyny Wojciechowskiej będziemy mogli zobaczyć w środę (14 kwietnia) o 20:00.

Martyna Wojciechowska nie jest pierwszą gwiazdą telewizji ze „starej gwardii”, która dostrzegła szansę na zdobycie nowych odbiorców na YouTube – medium kojarzący się głównie młodzieżą. Od lat o filmowych smaczkach opowiada 58-letni Cezary Pazura (745 tys. subskrybcji), 49-letni Tomasz Kammel przeprowadza wywiady (189 tys), 53-letni Szymon Majewski rozśmiesza ludzi (105 tys.), a 57-letni Robert Makłowicz jest po prostu Robertem Makłowiczem (319 tys.)

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA