1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Dzisiaj mecz Polska Anglia. Gdzie oglądać? O której grają?

Dzisiaj mecz Polska Anglia. Gdzie oglądać? O której grają?

Dzisiejszy wieczór zapowiada prawdziwe sportowe emocje, na które czekają miliony Polaków i Anglików. Mecz Polska-Anglia rozpocznie się o godzinie 20:45. Sprawdź, gdzie oglądać go online, a gdzie w TV.

Polska – Anglia – gdzie mecz?

Mecz między Polską a Anglią odbędzie się na Wembley. Wszyscy przywołują w związku z tym wspomnienia zaciętej walki reprezentantów Polski o awans do mistrzostw świata w 1973 r. Zakłady bukmacherskie na Wyspach Brytyjskich nie dawały szans Polakom, a mecz zakończył się nieoczekiwanym remisem i triumfem polskiego zespołu z legendarnymi piłkarzami Janem Domarskim (strzelcem decydującej bramki) i Grzegorzem Latą. Jak będzie dziś? Aby się przekonać, wystarczy zasiąść wygodnie przed telewizorem lub komputerem.

Polska - Anglia - gdzie oglądać mecz online i w TV?

Mecz można oglądać w telewizji na kanałach Polsat Sport, TVP 1 oraz TVP Sport, a także w ramach streamingu na platformach WP Pilot, Ipla TV lub stronie internetowej: sport.tvp.pl. Na platformie WP Pilot można oglądać mecz za darmo, natomiast na ipli męcz dostępny jest w dwóch pakietach – Sport za 20 zł przez 30 dni lub w pakiecie Polsat Sport Premium za 40 zł z dostępem do Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA przez 30 dni. Pierwszy z pakietów można w dodatku przetestować przez 12 dni nie ponosząc opłat. Dla tych, którzy lubią wyczekiwać starcia i oglądać ekspertów w studio, transmisja rozpoczyna się już o 18:30 m.in. na kanale TVP Sport.

Polska - Anglia - skład

Skład reprezentacji, który przygotował trener Paulo Sousa, będzie znany w pełni przed meczem, jedno jest pewne - reprezentacja Polski wystąpi dziś bez Roberta Lewandowskiego. W przewidywanym składzie znajdą się: Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik, Kamil Jóźwiak, Jan Bednarek, Krzysztof Piątek, Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Arkadiusz Reca,Grzegorz Krychowiak i Jakub Moder.