1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka

Jeszcze więcej gołych piersi i przemocy bez emocji. „Sky Rojo” z datą premiery 2. sezonu

Sky Rojo dostanie 2. sezon jeszcze w tym roku. Netflix podał datę premiery

Netflix nie czekał na długoterminowe wyniki oglądalności „Sky Rojo” i zaledwie 10 dni po premierze ogłosił powstanie 2. sezonu serialu. Z tej okazji do sieci trafił specjalny materiał wideo, który ujawnia dokładną datę premiery kolejnych odcinków. Kiedy bohaterki „Sky Rojo” powrócą na VOD?

Nowa produkcja Alexa Piny, który na Netfliksie wypuścił już wcześniej serie „Dom z papieru” i „White Lines”, zadebiutowała dokładnie 19 marca. Serial poświęcony trójce kobiet desperacko uciekających przed zemstą pomagierów swojego dawnego szefa nie stał się w Polsce olbrzymim hitem i w ostatnim zestawieniu Netflix TOP 10 zajął ostatecznie 2. miejsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że decyzja o kontynuowaniu tej opowieści nie była uzależniona od rekordowych wyników oglądalności.

Skąd o tym wiemy? Netflix już dzisiaj ogłosił powstanie następnego sezonu. Co więcej, platforma zapowiedziała naprawdę bliską premierę nowych odcinków. A to oznacza, że zdjęcia do 2. serii musiały być w toku lub nawet zakończyć się, jeszcze zanim widzowie mogli w ogóle poznać Coral, Wendy i Ginę. Ewidentnie pokazuje to, jak olbrzymim zaufaniem szefów platformy cieszą się Alex Pina i Esther Martinez Lobato.

Sky Rojo” dostało specjalną zapowiedź premiery. Dalszy ciąg serialu obejrzymy już 23 lipca.

Nie znamy jeszcze dokładnych informacji na temat fabuły i obsady kontynuacji „Sky Rojo”, ale na podstawie tego, co już wiemy, można przewidzieć powrót aktorów grających główne role. Chodzi o takie osoby jak Veronica Sanchez, Asier Etxeandia, Yany Prado, Miguel Angel Silvestre, Lali Esposito oraz Enric Auquer. Netflix opublikował też krótki opis nadchodzących epizodów:

Ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, Coral, Wendy i Gina walczą o swoją wolność. Nie poddają się mimo, że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę.

Nowy sezon „Sky Rojo” będzie liczyć osiem odcinków (każdy z nich ma trwać po 25 minut). Serial znajdziecie na Netfliksie.