Seriale  /  News

Nadchodzą jeźdźcy Dzikiego Gonu! W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu 2. sezonu serialu „Wiedźmin”

Picture of the author

Na wybrzeżach Wielkiej Brytanii są obecnie kręcone jedne z ostatnich scen do 2. sezonu serialu „Wiedźmin”. Na najnowszych zdjęciach z planu widać, że bardzo możliwe jest, iż nowa seria przedstawi nam jeźdźców Dzikiego Gonu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Na zdjęciach dokumentujących pracę nad drugim sezonem „Wiedźmina", które pojawiły się w sieci, możemy dostrzec odzianych w imponujące zbroje jeźdźców, którzy wyraźnie szykują się do ataku. Produkcja filmowa i serialowa przeważnie nie odbywa się zgodnie z chronologią scen zawartych w danym dziele, tak więc nie jest jasne, czy poniższe zdjęcia przedstawiają scenę finałową, czy może po prostu jedno ze spotkań środku bądź na początku 2. sezonu serialu „Wiedźmin”.

W zeszłym tygodniu Netflix poinformował fanów, że do obsady 2. sezonu „Wiedźmina” dołączą znana z serialu „Bridgertonowie” Adjoa Andoh oraz Simon Callow Oprócz nich w nowym sezonie pojawią się także po raz pierwszy Cassie Clare, Liz Carr, Graham McTavish, Kevin Doyle i Chris Fulton. Oczywiście „stara gwardia”, czyli Henry Cavill jako Geralt, Anya Chalotra jako Yennefer oraz Freya Allan jako Ciri.

Na ten moment nie jest znana dokładna data premiery 2. sezonu „Wiedźmina. Wiadomo jedynie, że będzie miała miejsce w tym roku, zapewne, analogicznie do pierwszego sezonu, drugi zobaczymy w grudniu 2021.

Przed nami także prequel „Wiedźmina”, rozgrywająca się 1200 lat wcześniej mini-seria „Blood Origin”. Na razie jednak również data premiery tego serialu nie jest znana.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst