REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

George R. R. Martin podpisał właśnie kontrakt na realizację sześciu seriali dla HBO Max

Jeśli sądziliście, że nasze dni w Westeros są policzone, to byliście w błędzie. George R. R. Martin zobowiązał się właśnie do prac przy kolejnych serialach przez najbliższe pięć lat.

George R. R. Martin zrealizuje kolejnych sześć seriali dla HBO Max
REKLAMA
REKLAMA

Kontrakt który George R. R. Martin podpisał z HBO Max opiewa ponoć na osiem cyfr, także domyślam się, że nie było trudno go przekonać do zaangażowana się w kolejne projekty. Wprawdzie The Hollywood Reporter, który jest źródłem tych wieści, nie podaje dokładnie, o jakich serialach mowa, więc nie jest, póki co, potwierdzone, czy mowa o produkcjach osadzonych w świecie Westeros czy może kompletnie innych projektach.

Choć Martin znany jest przede wszystkim jako autor „Pieśni lodu i ognia”, na której to podstawie powstała seria „Gra o tron”, to jednak jego bibliografia obfituje w liczne powieści czy opowiadania, z których również można wycisnąć pomysły na seriale telewizyjne.

A warto nadmienić, że już obecnie HBO szykuje niejeden prequel/spin-off „Gry o Tron”.

Najbliżej nam chyba do „House of Dragon”, rozgrywającej się 300 lat przed wydarzeniami z „Gry o tron” serii, która ma mieć premierę w 2022 roku.

Ale przed nami jeszcze m.in. „Flea Bottom”, reklamowany jako „Peaky Blinders” w świecie Westeros, czy „The Sea Snake”, jak i również serial animowany dla dorosłych. To oczywiście projekty, które już są w realizacji i George R. R. Martin obecnie jest w nie zaangażowany.

REKLAMA

Wspomniana wyżej umowa z HBO Max dołoży mu tylko kolejnych zadań. A wszystko to zapewne poskutkuje tym, że dokończenie przez niego „Pieśni lodu i ognia” tylko oddala się w czasie.

O ile w ogóle kiedykolwiek fani doczekają się finału tej opowieści licząc, że będzie lepszy niż to, co pokazało HBO w 8 sezonie „Gry o tron”.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA