REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

„Ferajna z Baker Street” walczy ze złowrogą siłą w zwiastunie nowego serialu ze świata Sherlocka Holmesa od Netfliksa

Kolejna młodzieżowa produkcja osadzona w świecie Sherlocka Holmesa zmierza na Netfliksa. „Ferajna z Baker Street” jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje na platformie, a tymczasem pojawił się jej pełnoprawny zwiastun.

Ferajna z Baker Street. Zwiastun serialu w świecie Sherlocka Holmesa
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Netflix poszukuje własnego uniwersum. Takowym będą produkcje ze świata „Wiedźmina”, ale jak wiemy apetyt platformy jest nienasycony. Na razie czekamy na kolejną odsłonę przygód Geralta z Rivii i spin-offów popularnego serialu, a serwis eksploatuje dodatkowo wiktoriański Londyn i popularność Sherlocka Holmesa. Nie powinno to dziwić, bo „Enola Holmes” była jednym z największych zeszłorocznych hitów usługi. Teraz nadszedł czas na następną produkcję kierowaną do nastolatków, aczkolwiek będzie ona utrzymana w nieco innym klimacie.

W „Enoli Holmes” niesforna Millie Bobby Brown w imię własnej emancypacji grała na nosie swoim starszym braciom, jednocześnie rozwiązując zagadkę zaginięcia własnej matki. W „Ferajnie z Baker Street” poznamy losy grupki nastolatków, którzy rozwiązują kryminalne zagadki dla niejakiego doktora Watsona i Sherlocka Holmesa. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Osadzony w wiktoriańskim Londynie serial śledzi losy grupy niepokornych nastolatków z ulic miasta zaangażowanych w rozwiązywanie zbrodni dla nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie ci młodzi bohaterowie będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale cały świat.

„Ferajna z Baker Street” — zwiastun młodzieżowego serialu osadzonego w świecie Sherlocka Holmesa

Wygląda więc na to, że najnowsza produkcja z netfliksowego uniwersum Sherlocka Holmesa będzie utrzymana w klimacie młodzieżowego horroru. W zeszłym miesiącu zadebiutował teaser nadchodzącej produkcji i platforma udostępniła pierwsze szczegóły jej dotyczące. Teraz nadszedł czas na pełnoprawny zwiastun:

REKLAMA

Jak już wiemy na ekranie w roli Johna Watsona pojawi się Royce Pierreson, a jako Sherlock Holmes wystąpi Henry Llyod-Hughes. Oprócz nich w 8-odcinkowym serialu zobaczymy m.in. Thaddea Graham, Darci Shaw, Jojo Macari, Mckell David i Harrison Osterfield. Czy „Ferajna z Baker Street” okaże się hitem na miarę „Enoli Holmes”? O tym przekonamy się jeszcze w tym miesiącu.

„Ferajna z Baker Street” zadebiutuje na platformie Netflix już 26 marca.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA