1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się
  4. YouTube

Reżyser Życia usunięty z YouTube'a w wyniku ataku hakerów. Miał ponad milion subskrypcji

Kanał Reżyser Życia usunięty z serwisu YouTube przez atak hakerów
752 interakcji
dołącz do dyskusji

Niby w sieci nic nie ginie, ale chyba jednak czasem się to zdarza. Z serwisu YouTube zniknął kanał Reżyser Życia, a razem z nim wszystkie opublikowane tam dotąd filmy.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog

Daniel Rusin, czyli autor kanału Reżyser Życia, powiadomił właśnie wszystkich swoich fanów na profilu w serwisie Facebook, że jego konto na YouTube’ie zostało skasowane.

Proszę Państwa niestety ktoś w nocy włamał się na moje konto i skasował cały mój dorobek filmowy - możemy przeczytać we wpisie.

Warto nadmienić, że kanał Reżyser Życia był jednym z większych na polskim YouTubie, liczył sobie bowiem ponad milion subskrypcji, a ponad 100 opublikowanych na nim filmów obejrzano łącznie ponad 130 mln razy.

Reżyser Życia publikował na swoim kanale dużo materiałów dotyczących spraw społecznych, takich jak depresja, homofobia, a w jego produkcjach występowały nierzadko znane osoby, takie jak Anna Dereszowska czy Roksana Węgiel.

Kilka miesięcy temu vloger Gargamel ujawnił nieznaną wcześniej twarz Reżysera Życia, wskazując na liczne kłamstwa, hipokryzję, ukrywanie swoich rzeczywistych poglądów (zupełnie różnych od tych, które prezentował w swoich materiałach), manipulacje i nie do końca jasne powiązania z Funduszem Sprawiedliwości.

Na Rusina spadła wówczas niemała fala hejtu i zaczął trendować hasztag #rezyserzyciaisoverparty.

Choć filmy Reżysera Życia nie są już dostępne w serwisie YouTube, to sam twórca kanału zapewnia, że można je oglądać na Facebooku.

Źródło zdjęcia wiodącego: YouTube/Reżyser Życia

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.