REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Poznaliśmy obsadę aktorskich „Atomówek”. Kto wcieli się w Bajkę, Bójkę i Brawurkę?

CW chce zaserwować nam aktorski serial o Atomówkach. Na razie stacja zamówiła pilot. Nie znamy jeszcze wielu szczegółów produkcji, ale właśnie dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w Bajkę, Bójkę i Brawurkę.

CW zamówiło pilot aktorskich Atomówek. Wiemy, kto je zagra
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Odkąd tylko stacja CW zapowiedziała, że jest zainteresowana nową wersją „Atomówek”, pomysł ten wydawał się ryzykowny. Kultowa seria doczekała się bowiem animowanego rebootu w 2016 roku, a fanom oryginału, delikatnie mówiąc, nie przypadł on do gustu. A weźmy pod uwagę, że kanał chciałby zrobić z przygód Bajki, Bójki i Brawurki serial aktorski. W zeszłym miesiącu kanał zamówił nawet pilot produkcji.

Wiemy, kto zagra Bajkę, Bójkę i Brawurkę

atomówki
Yana Perrault zagra Brawurkę / fot. https://www.youtube.com/watch?v=ZH0pgDWA_dg
dove Cameron
Dove Cameron zagra Bajkę / fot. DFree / Shutterstock.com
atomówki
Chloe Bennet zagra Bójkę / fot. Tinseltown / Shutterstock.com

Do tej pory znany był jedynie ogólny zarys fabuły. Bajka, Bójka i Brawurka nie będą już małymi dziewczynkami, a spotkamy je, jak będą już miały ponad 20 lat. W tym wieku żałują swojego dzieciństwa, zmarnowanego na walkę z przestępczością. Będą jednak musiały połączyć siły, aby ponownie uratować świat. Brzmi interesująco? Owszem. Jak wyjdzie? Tego jeszcze nie wiemy. Ale dowiedzieliśmy się właśnie które aktorki wcielą się w trzy główne bohaterki.

REKLAMA

Jak podaje Variety w pilocie zagrają Chloe Bennet, Dove Cameron, and Yana Perrault. Wcielą się one, po kolei, w Bójkę, Bajkę i Brawurkę. Pierwsze dwie wymienione aktorki możecie kojarzyć z „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”. Tym razem jednak zamiast przeciwniczkami, będą sojuszniczkami.

Aktorki wystąpią w pilocie, ale warto zaznaczyć, że nie wiadomo, czy będzie nam dane zaprzyjaźnić się z nimi na dłużej. Włodarze stacji dopiero po obejrzeniu pierwszego odcinka zdecydują, czy warto zamówić kolejne epizody.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA