REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

„Hejter” już dziś na Netfliksie. To sequel „Sali samobójców” Jana Komasy

„Hejter” („The Hater”) właśnie debiutuje na Netfliksie. To film Jana Komasy, który w kinach debiutował pod tytułem „Sala samobójców. Hejter”.

The Hater. Film Hejter już dziś na Netfliksie. To sequel Sali samobójców
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiera filmu „Sala samobójców. Hejter” przypadła na początek pandemii w 2020 roku. Produkcja Jana Komasy, reżysera nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”, szybko trafiła do serwisu VOD. Na początku film mogliśmy oglądać w Playerze, teraz jest dostępny także w innych serwisach VOD, m.in. Chili czy VOD.pl.

The Hater – kiedy premiera?

Dzisiaj „Hejter”, który cieszył się świetną oglądalnością również zagranicą, trafia na Netfliksa.

„Hejter” opowiada o Tomku Giemzie (w tej roli Maciej Musiałowski), chłopaku z małej miejscowości, który przyjeżdża do Warszawy i rozpoczyna tam studia. Niestety, zostaje z nich wyrzucony z uwagi na nieodpowiednie zachowanie. W stolicy mieszkają państwo Krasuccy, bogata rodzina wychowująca piękna córkę, która do rodzinnej miejscowości Tomka przyjeżdżała na wakacje. Choć obejmują chłopaka opieką i wspierają go finansowo, nie uważają go za „jednego z nich”. Tomasz po opuszczeniu studiów znajduje prace w agencji reklamowej. Tam spotyka Beatę Santorską. Młody mężczyzna szybko przekonuje się, że jego praca to brudzenie sobie rąk polityką i niszczenie życia często niewinnym ludziom.

„Sala samobójców. Hejter” to trafny komentarz do społeczno-politycznej sytuacji Polski.

Twórcy pokazują dwa światy, ścierającą się „Polskę A” i „Polskę B” w samym środku stolicy, nie oceniając jednak niczyich motywacji i zachowań. Tu ani lewicujące elity, ani konserwatywne środowiska nie są bez skazy i nie są nieludzkie. Każdy ma swój głos i każdy ponosi odpowiedzialność za to, co dzieje się na ulicach i za zamkniętymi drzwiami.

W produkcji zobaczymy Macieja Musiałowskiego w roli Tomka Giemzy. Aktorowi partnerują m.in. Agata Kulesza, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Maciej Stuhr i Jacek Koman. Za reżyserię odpowiada Jan Komasa, a scenariusz stworzył Mateusz Pacewicz.

Film „Hejter” obejrzysz na Netfliksie. Na podstawie produkcji ma również powstać serial.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: © Fot Jaroslaw Sosinski / NAIMA FILM

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA