REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Chcecie nadrobić muzyczne zaległości? Sprawdźcie nowości z mijającego tygodnia

Indie rock zespołu Arab Strap, a może nowy album Kings Of Leon? Sprawdzamy muzyczne nowości tygodnia.

Chcecie nadrobić muzyczne zaległości? Sprawdźcie nowości tygodnia
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, muzyce, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Kings Of Leon – When You See Yourself

Amerykański zespół jako pierwszy wydał swój nowy album (obok wydawnictw w tradycyjnej formie) w formie niewymienialnych tokenów (NFT), jedynych w swoim rodzaju zasobów cyfrowych, przechowywanych w technologii blockchain. Na pierwszy rzut oka i ucha zdaje się, że nowości byłoby na tyle. Brzmienie zespołu raczej się nie zmieniło, ale nowy krążek przynosi kilka wpadających w ucho pop-rockowych momentów.

Arab Strap – As Days Get Dark

Pierwszy od 2005 roku album długogrający szkockiego duetu. Jak opowiada jeden z członków grupy, Aidan Moffat: „Nowy krążek traktuje o bezradności, ma w sobie mrok, ale ujęty w dość zabawny sposób”. „As Days Get Dark” to siódmy album w dyskografii założonego w latach 90. duetu.

Lapalux – Total Reality, Total Chaos

Kolejna krótka, acz treściwa EP-ka brytyjskiego producenta Stuarta Howarda. „A Total Reality, Total Chaos” to dwuczęściowa, intensywna opowieść, w której króluje ambient.

Of Montreal – I Feel Safe With You, Trash

Założony w 1996 roku przez Kevina Barnesa amerykański zespół od początku działalności włączał w swoje brzmienie wątki muzyki psychodelicznej. Nie inaczej jest na siedemnastym, w całości napisanym, nagranym i wyprodukowanym przez Barnesa albumie, pełnym zmian tempa i wycieczek w rejony art-popu.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA