REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Co obejrzeć dziś wieczorem na Netfliksie? Sprawdzamy piątkowe nowości

Ten piątek nie przyniósł co prawda wielu nowości na platformie Netflix, ale i tak warto zerknąć na proponowane premiery. Wśród nich thriller o francuskiej żołnierce i dokument o hiszpańskiej radnej, która oskarżyła polityka o molestowanie.

REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Sentinelle

Francuski film zapowiadany jako thriller akcji. Główną bohaterką produkcji jest francuska żołnierka, która wraca do domu po misji. Kobieta postanawia zemścić się na ludziach, którzy skrzywdzili jej siostrę. A że ma za sobą szkolenia i praktykę, zapewne wykorzysta to, by dokopać swoim przeciwnikom. W roli głównej: Olga Kurylenko.

Film jest już dostępny na Netfliksie.

Nevenka: Przerwać ciszę

Kolejny dokumentalny serial Netfliksa, tym razem hiszpański. Radna miasteczka Ponferrada Nevenka Fernández oskarżyła Ismaela Álvareza o molestowanie seksualne. W 2001 roku odbył się proces, który dla kobiety zakończył się pomyślnie. W miniserialu wspomina ona po latach między innymi o tym, jak burmistrz ją prześladował, wydzwaniając do niej wiele razy dziennie oraz o tym, jak proces podzielił lokalną społeczność.

Serial dostępny jest już na Netfliksie.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 5 marca 2021:

REKLAMA
  • Nevenka: Przerwać ciszę
  • Sentinelle
  • Miasto duchów
  • Mariposa

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA