REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Co ze „Światem według Kiepskich” po śmierci Ryszarda Kotysa? Twórcy serialu znaleźli zastępstwo dla Mariana Paździocha

Po śmierci wielu aktorów wcielających się w istotnych w „Świecie według Kiepskich” bohaterów, twórcy nie zamierzają kończyć serialu. Właśnie znaleźli zastępstwo dla postaci granej przez zmarłego w styczniu Ryszarda Kotysa. Nowym sąsiadem Ferdka Kiepskiego zostanie Janusz Paździoch.

Świat według Kiepskich. Co po śmierci serialowego Paździocha?
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pod koniec stycznia zmarł Ryszard Kotys. Aktor, chociaż grywał u takich reżyserów jak Andrzej Wajda, czy Agnieszka Holland, najlepiej znany jest ze swojej roli w „Świecie według Kiepskich”. Dalsze losy jednego z najdłużej emitowanych polskich seriali, a z pewnością najdłużej emitowanego rodzimego sitcomu stanęły pod znakiem zapytania. Scenarzysta pracujący przy produkcji u zarania jej dziejów stwierdził, że kontynuacja nie ma sensu. Co więcej uznał, że tytuł powinien się skończyć już kilkanaście lat temu, bo w jego planach nie było Kiepskich bez obecności Boczka, babki Kiepskiej, listonosza Edzia czy właśnie Paździocha.

Kto zastąpi Mariana Paździocha w nowych odcinkach „Świata według Kiepskich”?

I chociaż aktorzy wcielający się w wymienione postacie już nie żyją, twórcy nie mają zamiaru kończyć rozpracowywania Polaków i punktowania naszych największych przywar. Znaleźli już nawet zastępstwo dla Mariana Paździocha. Grunt pod nową, stałą postać podłożyli już dawno temu. W 541 odcinku serialu okazało się bowiem, że sąsiad Ferdka Kiepskiego ma nieślubnego syna Janusza. Jak informuje „Super Express” to on właśnie wprowadzi się do kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3 do mieszkania po swoim ojcu.

REKLAMA

Janusz Paździoch będzie stałą postacią w serialu. Wcielać się w niego będzie, tak jak wcześniej, Sławomir Szczęśniak, który na co dzień jest dziennikarzem, satyrykiem i copywriterem. To on będzie teraz zastępować Ryszarda Kotysa i wchodzić w interakcje z głównymi bohaterami. Rodzi się więc pytanie, czy będzie to robił z równą charyzmą i urokiem co jego ekranowy ojciec. O tym dopiero przyjdzie nam się przekonać.

Prócz nowego bohatera, w nowych odcinkach mają pojawić się również znane z poprzednich sezonów postacie. A same epizody pojawią się na antenie telewizji Polsat najprawdopodobniej wiosną tego roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA