1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się
  4. TV

TVP nie może się nachwalić Agustina Egurroli. Michał Piróg: „Na balach u sku***eli zawsze grała orkiestra”

agustin egurrola michał piróg

Telewizja Polska we wczorajszym wydaniu głównym „Wiadomości” wyemitowała pochwalny materiał na temat transferu Agustina Egurroli do programu „Dance Dance Dance”. Popularny choreograf jest jedną z kilku byłych gwiazd TVN-u, które ostatnio przeszły do konkurencji. Całą sprawę mocno skomentował pracujący wcześniej z nimi Michał Piróg.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pierwsze plotki o możliwym przejściu Agustina Egurroli do TVP pojawiły się już przy okazji Sylwestra, ponieważ tancerze z jego studia brali udział w wydarzeniu organizowanym przez publicznego nadawcę, a sam choreograf dosyć chętnie udzielał się przy tej okazji w prorządowych mediach. Niedługo później transfer stał się faktem, gdy ogłoszono nowych członków jury 3. edycji tanecznego show „Dance Dance Dance”.

Okazało się, że Agustin Egurrola będzie pełnić tę rolę wraz z Joanną Jędrzejczyk i Idą Nowakowską. Ostatnia z wymienionych gwiazd również uczestniczyła przed laty w „You Can Dance – Po prostu tańcz” TVN-u. Od 2019 roku jest jednak kojarzona niemal wyłącznie ze współpracy z Telewizją Polską.

Wiadomości” TVP we wczorajszym materiale zatytułowanym „Wizjoner tańca w Telewizji Polskiej” nie mogły się nachwalić Agustina Egurroli.

W trakcie trwającego nieco ponad dwie minuty wideo (które znajdziecie TUTAJ) widzowie programu informacyjnego mogli usłyszeć o przeszłych dokonaniach tancerza, odczuwanej przez niego dumie z Polski, a także jego zaangażowaniu w Sylwestra Marzeń oraz programy „Dance Dance Dance” i „Voice of Poland”. Na temat wielu lat pracy dla TVN-u oczywiście nie powiedziano ani słowa.

Jeszcze przed emisją materiału przejście dawnego kolegi z „You Can Dance” skomentował w ostrych słowach Michał Piróg. Popularny prezenter w opublikowanym na Instagramie poście nie ukrywa mocnych i jednoznacznie negatywnych uczuć w stosunku do TVP. Dlatego wchodzenie we współpracę z taką telewizją nazywa dosadnie, sugerując jednocześnie wagę aspektu finansowego przy podejmowaniu decyzji przez niektóre gwiazdy:

„You Can Dance” to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „to tylko rozrywka”. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje – podsumował Michał Piróg.

Pierwszy odcinek nowej edycji „Dance Dance Dance” zostanie wyemitowany 5 marca.

*Autorem zdjęcia głównego jest Cezary Piwowarski/TVN.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.