REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix
  4. VOD
  5. Filmy
  6. Seriale

To już piątek! Na Netfliksie 3 nowości, w tym jeden hit, na który wszyscy czekali

Dzisiaj skromnie, ale wraca jeden z wielkich hitów Netfliksa. W serwisie obejrzycie 3. część przygód Lary Jean, czyli „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”. A poza tym na platformie pojawiły się jeszcze dwie nowości.

netflix piątek nowości do wszystkich chłopców 3
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Oprócz filmu „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” dostaliśmy też dwie inne nowości. To serial kulinarny „Pieczemy z Nadiyą”, podczas którego poznamy przepisy na ciasta i chleby, a także „Pogrzeby u Bernardów”. „Pogrzeby u Bernardów” to amerykański reality-show, w którym obserwujemy poczynania tytułowej rodziny prowadzącej dom pod pogrzebowy, która pomaga ludziom pożegnać się z najbliższymi.

Co warto obejrzeć na Netflix?

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze

To już 3. część opowieści o Larze Jean. Lata temu wszystko zaczęło się od sekretnych listów miłosnych. Czy dziewczynie uda się przetrwać wszystkie zawirowania? Zwłaszcza, że przed nią nie tylko romantyczne zawirowania. Lara Jean wkracza w dorosłość i czeka ją koniec szkoły. W poukładaniu nowego życia pomogą jej podróże – to dzięki nim młoda kobieta zacznie inaczej myśleć o swojej przeszłości i relacjach z najbliższymi.

Wszystkie premiery piątkowe na Netflix Polska (12.02.2021):

  • Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze
  • Pieczemy z Nadiyą
  • Pogrzeby u Bernardów
REKLAMA

* Zdjęcie główne: TO ALL THE BOYS IVE LOVED BEFORE 3., Noah Centineo as Peter Kavinsky, Lana Condor as Lara Jean Covey, in TO ALL THE BOYS IVE LOVED BEFORE 3. Cr. Katie Yu / Netflix © 2020

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA