1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Seriale

Gina Carano kontratakuje. Dzięki pomocy prawicowego portalu aktorka zrealizuje własny film

Gina Carano tyle co została zwolniona przez Lucasfilm, a już przeszła do kontrataku. Aktorka znana z „The Mandalorian” zrealizuje własny film we współpracy z konserwatywnym portalem „The Daily Wire”.

gina carano afera film

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Gina Carano od dłuższego czasu jest solą w oku Disneya. Była gwiazda MMA zaistniała w zbiorowej świadomości widzów dzięki swojej roli w „The Mandalorian”, gdzie wcielała się w postać walczącej dla Nowej Republiki Cary Dune. Jej bohaterka okazała się cieszyć taką popularnością, że miała otrzymać własny spin-off. Na te pogłoski fani co prawda się ucieszyli, ale zażądali zmiany aktorki. Powodem okazały się jej poglądy. Poszło o zachowanie w mediach społecznościowych, gdzie Carano wykazywała się pandemiosceptycyzmem, rasizmem i wyśmiewała osoby LGBT. Dzisiaj przelała się czara goryczy.

Na swoim Instagramie Gina Carano opublikowała post (już usunięty), w którym porównała się do ofiar holocaustu, pytając retorycznie czym różni się współczesna nienawiść do osób o innych poglądach od mordowania Żydów przez nazistów w czasie II wojny światowej. Na Twitterze szybko zaczął trendować #FireGinaCarano. Nie trzeba było długo czekać na reakcję od Lucasfilm. Firma w przesłanym do mediów oświadczeniu poinformowała, że aktorka nie jest już przez nią zatrudniona. Co więcej studio zdecydowanie odcięło się od jej poglądów.

Gina Carano kontratakuje

Gina Carano nie załamała się, a zdecydowała się na kontratak. Jak podaje Deadline, aktorka zaczyna prace nad swoim filmowym projektem, który zrealizuje we współpracy z prawicowym portalem „The Daily Wire”.

„The Daily Wire” pomaga spełnić jedno z moich marzeń — rozwinąć i wyprodukować własny film. Płakałam, a moje modlitwy zostały wysłuchane. Daje to nadzieję każdemu, kto żyje w strachu przed totalitarną mafią. Tyle co zaczęłam wyrażać swoje poglądy, a teraz jest moja wolność słowa jest bardziej wolna niż kiedykolwiek wcześniej i mam nadzieję, że zainspiruje to innych. Nie mogą nas anulować, jeśli im na to nie pozwolimy — twierdzi Gina Carano.

Gina Carano nie tylko będzie producentką, ale też wystąpi w planowanym filmie. Szczegóły na razie nie są znane. Wiadomo jednak, że „The Daily Wire” będzie dystrybuowało to własnymi kanałami, chcąc rozwijać swoją jednostkę, odpowiedzialną za rozrywkę.