1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. TV

Poznamy dalsze losy Bójki, Bajki i Brawurki? Stacja The CW zamówiła pilot aktorskich „Atomówek”

atomowki serial aktorski the cw pilot

Czy „Atomówki” powrócą na mały ekran? Jest na to szansa, bo stacja The CW zamówiła właśnie pilota serialu o Bójce, Bajce i Brawurce. Nie będzie to jednak kolejna animowana wersja przygód młodocianych superbohaterek, tylko produkcja aktorska.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Kultowych „Atomówek” od Cartoon Network nie trzeba nikomu przedstawiać. Serial zadebiutował w 1998 roku i trwał przez sześć sezonów. Jego fani otrzymali dodatkowo w 2002 roku bazujący na nim film pełnometrażowy, a w 2016 roku pojawił się reboot serii. Niestety, miłośnikom oryginalnych Bójki, Bajki i Brawurki, delikatnie mówiąc, niekoniecznie przypadł on do gustu. Dlatego próba zmierzenia się ze spuścizną trzech dziewczynek z supermocami wydaje się ryzykowna. The CW się jej podjęło.

The CW zamówiło pilot aktorskiego serialu o Atomówkach

O nowej odsłonie przygód tytułowych „Atomówek” mówiło się już w sierpniu minionego roku. I już wtedy wiedzieliśmy, że nie będzie to zwykły reboot, remake, sequel, czy nawet prequel oryginału. Chodziło bowiem o serial aktorski. Brzmi szalenie? Owszem. Ale The CW się na to zdecydowało i jak podaje The Hollywood Reporter, stacja właśnie zamówiła pilot produkcji. Nie wiadomo więc, czy tytuł ten rzeczywiście powstanie, ale twórcy mają już na niego pomysł.

Bójka, Bajka i Brawurka nie będą już małymi dziewczynkami. Zamiast tego będą dwudziestokilkulatkami, które żałują, że całe dzieciństwo poświęciły na walkę z przestępczością. Czy uda im się połączyć siły, żeby ponownie uratować świat przed niebezpieczeństwem? Na to pytanie będzie próbowała odpowiedzieć znamienita grupa twórców. Scenarzystkami i producentkami wykonawczymi projektu są bowiem Heather Regnier i Diablo Cody.