1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Kwiat Jabłoni zachęca do ratowania planety. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

premiery muzyczne kwiat jabloni

W tym tygodniu znów bardzo różnorodnie. Będzie miejsce na eksperymenty, będzie też przestrzeń na spokojne, niespieszne brzmienia.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

The Weather Station – Ignorance

Tym razem stojąca na czele projektu The Weather Station kanadyjska artystka Tamara Lindeman zawędrowała w rejony bogatego brzmieniowo pop-rocka. A album „Ignorance” jest prawdziwą perełką.

Kwiat Jabłoni – Mogło być nic

Drugi album długogrający Katarzyny i Jacka Sienkiewiczów przynosi ich fankom i fanom to wszystko, za co pokochali utalentowany duet: kojące, niespieszne kompozycje, uniwersalne teksty i liryczne melodie, które łatwo wpadają w ucho. Przy okazji poruszają też ważne tematy, co sygnalizują już samą okładką, na której towarzyszy im stos plastiku.

Lutto Lento – Legendo

Jeśli nie macie ochoty na proste melodie, a raczej na coś eksperymentalnego, posłuchajcie nowego materiału Lutto Lento, czyli Lubomira Grzelaka. Znajdziecie tam trochę dziwacznych, czasem upiornych dźwięków, składających się na dość surrealistyczną, intrygującą mieszankę.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.