REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD
  4. Filmy

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" już dziś w HBO GO

Jeśli szukasz naprawdę dobrej zabawy, kolorów, fajerwerków, brawurowej i przerysowanej gry aktorskiej, to dzisiaj w HBO GO debiutuje film o podejrzanie długim tytule, czyli „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”.

ptaki nocy hbo go premiera
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to obraz, który może nie powalił krytyków na kolana, ale wielu widzom spodobał się napakowany akcją i bardzo dowcipny film superbohaterski. Choć to za duże słowo, bo przecież główna bohaterka z superbohaterami ma tyle wspólnego, że ci próbują ją złapać lub przynajmniej pokonać. A jednak – nietypowe łotry ogląda się z nie mniejszym zainteresowanie niż ich adwersarzy.

Produkcja „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” opowiada o tym, co spotkało Harley Quinn niedługo po jej rozstaniu Jokerem. Bohaterka będzie musiała nie tylko poradzić sobie z samym rozstaniem, ze swoją emancypacją i szukaniem własnej tożsamości, ale również z pewnym superłotrem.

W tym filmie jest absolutnie wszystko, czego zabrakło w „Legionie samobójców".

Jest łotr, którego rys nabija się z bananowych milionerów, są nieźle przerobione typowe klisze tego typu kina. Znalazło się również miejsce na świetnych przestępców z uniwersum DC, którzy już dawno powinni pojawić się na ekranie.

W filmie Cathy Yan i Christiny Hodson nie zabrakło neonowej akcji i naprawdę szalonego humoru. Jeśli nie zdążyliście obejrzeć „Ptaków Nocy...” w kinach, to koniecznie nadróbcie to w HBO GO.

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" już dzisiaj w serwisie. W telewizji HBO emisja o 20:10.

REKLAMA

W rolach głównych zobaczycie: Margot Robbie, Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett, a także Ewana McGregora i Chrisa Messinę.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA