1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

Dzisiaj gala KSW 58. Gdzie ją obejrzeć i jak najwygodniej zapłacić?

ksw 58 gdzie obejrzec

Już dzisiaj wieczorem fani KSW będą mogli zobaczyć aż 8 walk, w tym jedną, której zwycięzca odbierze pas mistrzowski. Sprawdźcie, gdzie możecie ją obejrzeć.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wspomniana wyżej walka o pas mistrzowski w wadze piórkowej odbędzie się między broniącym tytułu Salahdine Parnasse i Danielem Torresem. W inny starciu zobaczycie Szymona Kołeckiego (złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie) i Martina „King Konga” Zawadę. W kategorii półśredniej w klatce pojawią się Michał Michalski i Aleksander Rakas. Ponadto widzowie będą mogli obejrzeć starcie dwóch niepokonanych zawodników, czyli Shamila Musaeva i byłego mistrza organizacji Titan FC Uroša Jurišicia.

Kolejne pojedynki w klatce, tym razem w kategorii koguciej stoczą Paweł „The Polish Eagle” Polityło i David Martinik. Natomiast Robert Ruchała zmierzy się z Danielem Bažantem. Bartłomiej „Małpa" Kopera będzie musiał stoczyć niebezpieczny pojedynek z Argentyńczykiem Francisco „El Croata" Barrio.

Gdzie obejrzeć galę  KSW 58?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają dekodery satelitarne (te w technologi IPTV i te do odbioru telewizji internetowej OTT) mogą zamówić dostęp do gali w cenie 40 zł. Można to zrobić, korzystając z jednej z czterech dróg:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Warto zamówić dostęp do gali przed 19.00 (sama gala zaczyna się o 20.00), bo ze względów technicznych tylko do tej godziny będziecie mieli 100 proc. pewności, że uda wam się zakupić dostęp. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z następujących form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

W serwisie Ipla użytkownicy będą mogli obejrzeć walkę w jakości Full HD i na żywo. Płatności można realizować kartą lub przelewem.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.