1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Szykujcie ulubioną nalewkę. Netflix zapowiada 2. sezon „Bridgertonów”

bridgertonowie 2 sezon zapowiedz netflix

Wszyscy spodziewaliśmy się tego już od jakiegoś czasu. Rodzeństwo Bridgertonów powróci na Netfliksa, aby przeżywać kolejne miłostki i skandale. Platforma właśnie potwierdziła, że powstanie 2. sezon popularnego serialu. I to prawdopodobnie bardzo szybko, bo zdjęcia do niego ruszą już niedługo.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Włodarze Netfliksa mają ostatnio wiele powodów do radości. Jednym z nich jest fakt, że pod koniec i tak rekordowo dobrego w historii platformy roku trafił im się kolejny już globalny hit. Miliony użytkowników na całym świecie z zaciekawieniem śledziło losy Daphne Bridgerton, która pełna nadziei wchodzi na scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Na przeszkodzie do spełnienia marzeń o szczęśliwej miłości staje jednak jej starszy brat. „Bridgertonowie” zachwycają kolejnych widzów nie tylko jednak ze względu na wypełnioną emocjami fabułę, ale również kolorowe stroje bohaterów i znakomitą grę aktorską obsady.

W serialu inspirowanym prozą Julii Quinn jest na czym oko zawiesić. Chris Van Dusen tchnął w świat znany z bestsellerów autorki nową świeżość, zachwycając jednocześnie subskrybentów Netfliksa. I chociaż od premiery minęło już kilka tygodni i chociażby w Polsce „Bridgertonowie” nie chcą opuścić zestawienia najpopularniejszych produkcji serwisu, to fani tytułu musieli wykazać się nie lada cierpliwością, aby platforma zapowiedziała jego kolejną odsłonę.

Netflix potwierdza 2. sezon „Bridgertonów

Serial trafił na platformę pod koniec grudnia 2020 roku, a w najnowszym, opublikowanym niedawno raporcie kwartalnym serwis ujawnił, że obejrzało go w 68 mln gospodarstw domowych. Jednocześnie włodarze firmy zasugerowali nadchodzące, dobre wieści dla fanów produkcji na całym świecie. Zarówno media, jak i miłośnicy tytułu spodziewali się tego, co właśnie potwierdzono.

Netflix ujawnił, że powstanie 2. sezon popularnego serialu. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że zostanie zdominowany przez Lorda Anthony'ego Bridgertona i skandale w jego życiu uczuciowym. Na razie jest to jedyny szczegół dotyczący fabuły, jaki dane nam było poznać. Możemy jednak spokojnie założyć, że niedługo pojawią się kolejne doniesienia. Ekipa powróci na plan już wiosną tego roku.

Dotychczasowe odcinki „Bridgertonów” możecie obejrzeć na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.