1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu „Stranger Things”. Co słychać w Hawkins?

4. sezon serialu „Stranger Things” nadal nie ma swojej daty premiery, jednak praca na jego planie idzie pełną parą. Niedawno w sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć.

stranger things 4 sezon nowe zdjęcia

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Poprzednia odsłona hitowego serialu Netfliksa zakończyła się słynną bitwą o centrum handlowe Starcourt. Po tej końcówce niejasne są do końca losy jednego z głównych bohaterów, czyli Jima Hoppera.

Jedno jest pewne – fanki i fani już bardzo nie mogą się doczekać nowych odcinków Stranger Things.

Dlatego z radością przyjmują wszystkie nowe doniesienia z planu. Jak na przykład zdjęcia, które niedawno wykonano w Atlancie. Na fotografiach widzimy Mayę Hawke (Robin Buckley) i Joe Kerry'ego (Steve Harrington).

Na innych fotografiach robionych dosłownie zza krzaka widzimy co nieco urywków z planu serialu. W tym drzewo oplecione przez dziwne stworzenie. Według źródła plan ma przedstawiać mroczna krainę nazywaną drugą stroną.

Pierwszy sezon serialu „Stranger Things” zadebiutował na Netfliksie w lipcu 2016 roku. Choć kolejne serie nie zrobiły na widzach i recenzentach tak dobrego wrażenia, jak debiut, produkcja nadal jest jednym z najpopularniejszych tytułów serwisu.

Dotychczasowe 3 sezony „Stranger Things” znajdziecie na Netfliksie.