REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Instagramie, przestań nam Make Life Harder prześladować. Popularny profil został zbanowany

Make Life Harder zostało zablokowane na Instagramie. Duet satyrycznych blogerów poinformował o tym na swoim Facebooku.

Make Life Harder instagram
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Make Life Harder od wielu lat pomaga setkom tysięcy swoich fanów zmierzyć się z absurdami codziennego życia Polaków i debaty publicznej w naszym kraju. Blog został początkowo pomyślany jako parodia lifestyle'owej strony Kasi Tusk (Make Life Easier). Szybko jednak stał się samodzielnym fenomenem. Jego założyciele Jakobe Mansztajn i Rafał Żabiński zdobywają kolejnych miłośników, komentując tematy dotyczące zarówno problematyki mody, urody, showbiznesu, jak i społecznej, egzystencjonalnej oraz politycznej.

Ze względu na swoje bezpretensjonalne podejście, Make Life Harder stało się prawdziwym fenomenem.

Na Facebooku duet śledzi niemal 307 tys. osób, a na Instagramie licznik ostatnio wskazywał niemal 550 tys. followersów. Niestety, konto w tym ostatnim medium społecznościowym zostało zablokowane. Jakobe i Rafał poinformowali o tym wczoraj w nocy:

Drodzy, konto MLH na Instagramie zostało zablokowane. Jak to mówią: it’s been one hell of a ride. Ale nie traćcie dobrych humorów, wrócimy w ten czy inny sposób - czytamy w poście na Facebooku.

Nie wiadomo co dokładnie jest powodem zablokowania konta na Instagramie.

W ostatnim czasie Make Life Harder w mediach społecznościowych mocno angażował się w protesty po decyzji TK w sprawie ustawy o aborcji, a wiele osób biorących w nich udział nagrywało filmiki i oznaczało je tagami z nazwą duetu, które były od razu udostępniane przez Jakobe i Rafała. Dlatego fani w komentarzach podejrzewają, że ban wynika z działań zwolenników prawej strony sporu.

Tak jak świstak siedział i zwiał i zwiał te sreberka tak płatne pisowskie trolle siedziały i zgłaszały i zgłaszały to konto — czytamy w jednym z komentarzy.

Poza podobnymi domysłami, w komentarzach pod tekstem pojawiło się dużo słów wsparcia i żartobliwych wyrazów tęsknoty za materiałami, jakie pojawiały się na Instagramie Make Life Harder.

AKTUALIZACJA [20.11.2020 13:14]: Instagramowy profil Make Life Harder powrócił, o czym duet blogerów poinformował na swoim Facebooku:

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA