REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

#ZostańWdomu i słuchaj muzyki. TIDAL oferuje aż 3 miesiące za 3 zł. Poznaj szczegóły promocji

TIDAL odpowiada na lockdown i zachęca do skorzystania ze specjalnej oferty. W jej ramach możemy cieszyć się muzyką i podcastami w najwyższej jakości przez 90 dni za jedyne 3 złote.

tidal aplikacja oferta muzyka oferta specjalna
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

To już oficjalne — od najbliższej soboty cała Polska znajdzie się w strefie czerwonej. To oznacza kolejne obostrzenia i zachętę ze strony rządu, aby pozostać w domach. Z okazji „drugiego lockdownu” TIDAL przygotował specjalną ofertę, która powinna nieco umilić realizację hasztagu #ZostańWdomu w praktyce.

3 miesiące za 3 złote

W ramach najnowszej oferty, TIDAL umożliwia subskrybentom korzystanie z serwisu przez 90 dni za symboliczną opłatą w wysokości 3 zł (po okresie promocyjnym miesięczna opłata wynosi 39,99 zł). Firma oferuje nagrania w bardzo wysokiej jakości:

Subskrypcja HiFi oferuje dostępne wyłącznie w TIDAL rozszerzone formaty audio, takie jak nagrania Master Quality Authenticated (MQA) i Dolby Atmos. MQA zapewnia doskonałą jakość odsłuchu pozwalając cieszyć się muzyką zgodnie z zamierzeniami artystów, tak jak nagrali ją w studiu. Dolby Atmos zapewnia słuchaczom przełomowe doznania dzięki przestrzennej formie dźwięku. Osoby korzystające z subskrypcji HiFi, same wybierają, w jakiej jakości słuchają muzyki: normalnej, wysokiej, HiFi lub Master. Mogą także zróżnicować wybór podczas korzystania z WiFi oraz danych komórkowych.

— czytamy w komunikacie prasowym.

tidal promocja  class="wp-image-455887"

Ponad 60 mln utworów w katalogu

W bibliotece TIDAL znajdziemy ponad 60 mln utworów ze wszystkich gatunków. Dzięki specjalnym usługom, aplikacja tworzy m.in. playlisty „My Mix” w oparciu o nawyki i upodobania użytkowników, a po otwarciu subskrypcji otrzymujemy również spersonalizowany „Welcome Mix”. Oprócz tego, dzięki funkcji „Moja historia odtwarzania”, użytkownicy mogą łatwo powrócić do swoich ulubionych piosenek z poprzednich miesięcy, które są zebrane w osobnych, dedykowanych playlistach.

Jest tylko jedno „ale”

Ta kusząca oferta już obowiązuje, ale jest jedno małe „ale”: skierowana jest jedynie do nowych subskrybentów:

REKLAMA
tidal promocja  class="wp-image-455884"

O szczegółach promocji przeczytacie TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA