1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

„Helstrom” pojawi się na antenie telewizji FOX. W sieci zadebiutował zwiastun serialu inspirowanego komiksami Marvela

helstrom zwiastun trailer premiera fox

„Helstrom” zadebiutował na Hulu 16 października 2020 roku. Platforma jest u nas niedostępna, ale serial inspirowany komiksami Marvela pojawi się w naszym kraju na antenie telewizji FOX. Z okazji zbliżającej się premiery, w sieci wylądował polski zwiastun produkcji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nawet jeśli pandemia nieco spowolniła plany Marvela, to firma wciąż konsekwentnie rozwija swoje kinowe uniwersum. Jak już wiemy na platformie Disney+ pojawi się kilka seriali, które będą miały miejsce w świecie znanym z filmów pełnometrażowych. Jest to pomysł stosunkowo nowy, bo jeszcze w 2019 roku produkcje odcinkowe na podstawie komiksów wydawnictwa, tworzyły osobne, pomniejsze uniwersa. W grudniu minionego roku odpowiedzialny za nie oddział Marvel Television został wchłonięty przez Marvel Studios.

W efekcie część zapowiedzianych wcześniej seriali zostało skasowanych.

Z planowanych wcześniej projektów ocalało zaledwie kilka. Jednym z nich jest „Helstrom”, który powstawał we współpracy z Hulu. Wszystkie odcinki zadebiutowały na platformie już 16 października. Serwis jest w Polsce niedostępny, ale produkcja pojawi się w naszym kraju na antenie telewizji FOX. Z tej okazji w sieci wylądował jej zwiastun:

Zgodnie z opisem fabuły serialu umieszczonym w informacji prasowej:

Gdy Daimon i Ana są jeszcze dziećmi ich matka trafiła do szpitala psychiatrycznego w wyniku załamania na wieść o prawdziwej tożsamości ojca rodzeństwa. Mimo tragicznych wydarzeń z przeszłości Helstormowie na pozór prowadzą normalne życie. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii a Ana właścicielką domu aukcyjnego. Jest to jedynie przykrywka dla ich mrocznych działań. Walcząc ze swoimi rodzinnymi koszmarami, rodzeństwo wykorzystuje swoje nienaturalne zdolności, by uchronić ludzkość przed skrywającymi się w ciemności jej najgorszymi przedstawicielami. Zarówno Daimon, jak i Ana robią to na swój własny, nieortodoksyjny sposób.

Według zapowiedzi „Helstrom” będzie mrocznym serialem, w którym znajdziemy elementy horroru i wartkiej akcji, połączonych ze sobą opowieścią o dysfunkcyjnej rodzinie.

W serialu występują Tom Austen, Sydney Lemmon, Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra, Alain Uy. Produkcja składa się łącznie z 10 odcinków, z czego każdy trwa około godziny. Pierwsze dwa epizody pojawią się na antenie FOX już w przyszłym miesiącu.

Pierwsze dwa odcinki „Helstrom” pojawią się na antenie telewizji FOX w poniedziałek 9 listopada 2020 roku o 22:00. Kolejne będą debiutować w tygodniowych odstępach.