1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. VOD

Gotowi na 2. sezon „The Mandalorian”? A na trzeci? Prace na planie mają ruszyć lada moment

the mandalorian 3 sezon jon favreau disney plus zapowiedz

Choć jeszcze nie było zapowiedzianej na ten miesiąc premiery 2. sezonu „The Mandalorian”, twórcy serialu nie zwalniają tempa: prace na planie 3. części cyklu osadzonego w uniwersum „Star Wars” mają ruszyć jeszcze w 2020 roku.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wraz z końcem października do biblioteki Disney+ zawita 2. sezon serialu „The Mandalorian”. To jednak nie koniec rewelacji związanych z serią osadzoną w uniwersum „Gwiezdnych wojen”: jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, praca nad 3. odsłoną sagi z Baby Yodą wystartuje jeszcze w tym roku.

Baby Yodzie koronawirus nie strasznym jest

Podczas gdy wielkie produkcje ponownie zwalniają tempo prac na planie z powodu drugiej fali pandemii, okazuje się, że COVID-19 nie jest przeszkodą dla twórców „The Mandalorian”: ponad 50 proc. materiału powstaje bowiem w przełomowej technologii, która eliminuje potrzebę kręcenia zdjęć w tradycyjnej formule.

Dlatego, jak przyznał w rozmowie z Variety twórca serii, Jon Favreau, nie ma przeszkód, by rozpocząć prace na planie „The Mandalorian 3” jeszcze w tym roku:

Działamy z założeniem, że będziemy w stanie posuwać się naprzód

— mówi Favreau.

Zapytany o to, czy ma w planach nakręcić również pełnometrażowy film inspirowany serialem, twórca odparł, że co prawda na razie o tym nie myśli, ale jest na taką możliwość otwarty.

2. sezon „The Mandalorian” jeszcze w tym miesiącu

Serial „The Mandalorian” zebrał bardzo dobre recenzje, a niedawno zdobył kilka nagród Emmy w kategoriach technicznych. Czy druga odsłona najpopularniejszego tytułu Disney+ powtórzy sukces pierwszego sezonu? O tym przekonamy się 30 października.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.