REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD
  4. Filmy

Disney+ zapowiada nową odsłonę „Star Wars Holiday Special”. Tym razem w wersji... LEGO

Ponad 40 lat po premierze świątecznego odcinka z uniwersum „Gwiezdnych wojen” Disney+ postanawia odświeżyć format. Platforma właśnie zapowiedziała nową odsłonę „Star Wars Holiday Special”, w której ulubieni bohaterowie pojawią się w formie...LEGO.

disney plus Star Wars holiday special lego animacja
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Choć jeszcze nie było nawet Halloween, platformy streamingowe już ścigają się między sobą o przyciągnięcie do siebie widzów w Boże Narodzenie. Najpierw Netflix zapowiedział na 25 grudnia premierę nowego, romantyczno-historycznego serialu „Bridgertonowie”, teraz ze swoją świąteczną propozycją dołącza Disney+. I to nie byle jaką!

Bożonarodzeniowe Star Warsy w formie LEGO

Czy można na jednym ogniu upiec dwie albo nawet trzy pieczenie? Disney+ udowadnia, że jest w tej dziedzinie mistrzem: platforma VOD zapowiedziała właśnie nową, bożonarodzeniową wersję „Star Wars Holiday Special” (filmu sprzed ponad 40 lat, o którym fani gwiezdnego uniwersum prawdopodobnie chcieliby na zawsze zapomnieć) i to w formie LEGO. Tak prezentuje się plakat promujący 45-minutową animację Kena Cunninghama:

Star Wars Holiday Special LEGO  class="wp-image-453307"
Fot. Disney/mat.pras.

„Star Wars Holiday Special” od Disney+: kto w obsadzie?

Choć ulubieni bohaterowie z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” pojawią się w nowej odsłonie „Star Wars Holiday Special” jako figurki z klocków LEGO, to w animacji usłyszymy głosy aktorów znanych z poprzednich części sagi. W obsadzie pojawili się m.in. Anthony Daniels (C-3PO),  Kelly Marie Tran (Rose Tico) i Billy Dee Williams (Lando Calrissian). Usłyszymy również Matta Lantera (jako Anakina Skywalkera), Toma Kane'a (mistrz Yoda) i Jamesa Arnolda (w roli Obi-Wana Kenobiego).

Animacja „LEGO Star Wars: Holiday Special” zadebiutuje na (niedostępnej nadal w Polsce) platformie Disney+ 17 listopada.

*Zdjęcie główne: Disney+/mat.pras.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA