1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Poznaj nowych królów Rzymu w zwiastunie finałowego sezonu „Suburry”

Suburra 3 sezon netflix trailer zwiastun premiera

Pod koniec miesiąca na platformie Netflix pojawi się 3. sezon „Suburry”. W sieci właśnie zadebiutował zwiastun nadchodzącej finałowej odsłony włoskiego serialu. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o książkach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Suburra” jest pierwszy serialem oryginalnym Netfliksa w języku włoskim. Produkcja będąca prequelem do filmu z 2015 roku pod tym samym tytułem zadebiutowała w 2017 roku i zyskała całkiem spore grono fanów. Jest to gangsterska opowieść o mafijnej walce o wpływy, w której udział biorą również skorumpowani politycy i duchowni. Wartka akcja, ciekawi bohaterowie i wciągająca fabuła to największe zalety tego tytułu.

Niestety, przed nami jego 3. i zarazem finałowa odsłona.

Wszystko wskazuje na to, że twórcy przygotowali dla miłośników serialu kolejną porcję emocjonującej rozrywki. Zgodnie z opisem nadchodzącego sezonu:

W tym finałowym rozdziale, walka o podbój Rzymu staje się bardziej otwarta i bezlitosna niż kiedykolwiek wcześniej. Nadchodzi wielki biznes, który dla wielu będzie bardzo kuszący. Jubileusz, obietnica nowej nielegalnej działalności, pieniędzy i władzy. Ktokolwiek go przejmie, będzie rządził w stolicy. Ale w Rzymie nawet tron ma swoją cenę. I to konkretną.

Zanim przekonamy się, czy finał będzie równie dobry co poprzednie odsłony serialu, Netflix podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się premierą i właśnie udostępnił jego zwiastun:

Jak widać po udostępnionym trailerze, powracają znani i lubiani bohaterowie.

Są teraz jednak bardziej zdeterminowani niż kiedykolwiek wcześniej, aby dopiąć swego. Szykujcie się więc na sporą dawkę widowiskowej akcji.

Premiera 3. sezonu serialu „Suburra” już 30 października 2020 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.