1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. TV

Ula Cieplak powraca do TVN: już dziś zobaczycie 3 pierwsze odcinki nowej „BrzydUli”

brzydula ula cieplak dobrzanska tvn premiera

Po premierach na Playerze i TVN7, nowe odcinki „BrzydUli” zadebiutują dziś na TVN — i to od razu w potrójnym pakiecie. Start powtórkowego maratonu — już o 11:25.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Tegoroczna jesień w TVN to przede wszystkim czas powrotu kultowych produkcji stacji. W niedzielę obejrzymy finałowy odcinek nowego sezonu serialu „Usta Usta”, a już dziś w godzinach południowych czeka nas maraton w towarzystwie dawno niewidzianej Uli Cieplak — po mężu Dobrzańskiej.

„BrzydUla” powraca po 11 latach

Po ponad dekadzie przerwy, fani Uli Cieplak nareszcie mogą ponownie śledzić przygody ulubionej bohaterki. Akcja nowego sezonu toczy się 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Ula (w tej roli ponownie Julia Kamińska) jest szczęśliwą żoną i mamą. Jednak zarówno nad jej małżeństwem z Markiem, jak i firmą Dobrzańskich, zaczynają się zbierać ciemne chmury.

U boku Marka pojawia się Nadia — atrakcyjna asystentka, która zdaje się błyszczeć na tle skromnej — i wyraźnie wykończonej opieką nad trójką dzieci — Uli. Czy zerwanie z łatką „kury domowej” i powrót do firmy okażą się antidotum na rodzinno-biznesowe problemy Dobrzańskich?

O tym przekonacie się, oglądając odcinki 2. sezonu „BrzydUli”, w których oprócz Julii Kamińskiej występuje druga niekwestionowana gwiazda serii, czyli Małgorzata Socha w kultowej już roli Violetty Kubasińskiej.

Trzyodcinkowy maraton z Ulą Cieplak już dziś na TVN

2. sezon „BrzydUli” zadebiutował na Playerze 2 października, a trzy dni później emisję serialu rozpoczęła stacja TVN7. Z kolei w soboty i niedziele powtórkowe odcinki pokaże TVN, i to w pakietach. Start 2. sezonu na TVN już dziś o godz. 11:25. Drugi odcinek będzie można zobaczyć o 12:10, a trzeci — o 12:45. Natomiast w niedzielę stacja wyemituje kolejne dwa epizody — o godz. 11:30 i 12:00.

Serial obejrzycie też w serwisie Player.

* Zdjęcie główne:Tomasz Urbanek/TVN/East News

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.