REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. VOD

Jest zielone światło dla serialu „Green Lantern”. HBO Max ujawnia szczegóły

To już oficjalne — po serii spekulacji na ten temat, HBO Max bierze na celownik superbohaterską „Zieloną Latarnię”. Właśnie ujawniono pierwsze szczegóły serialu.

green lantern hbo max serial dc comics zielona latarnia pierwsze szczegoly
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Superbohaterowie wykreowani przez DC Comics powracają — tym razem za sprawą nowego serialu zamówionego przez HBO Max. Oprócz znanych postaci z międzygalaktycznego Korpusu Zielonych Latarni, takich jak m.in. Sinestro i Kilowog, Guy Gardner, Alan Scott i Jessica Cruz, w serii pojawią się także nowi bohaterowie.

„Green Lantern”: ile będzie odcinków?

Jak ujawnia serwis Variety, nowy serial HBO Max będzie się składać z 10 odcinków, z czego każdy będzie trwać ok. godzinę. Nad produkcją będą czuwać Seth Grahame-Smith („Mroczne cienie”, „LEGO Batman: Film”) i  Marc Guggenheim, czyli współtwórca pełnometrażowej adaptacji komiksu z 2011 (w której w Hala Jordana wcielił się Ryan Reynolds).

Za tytuł odpowiada studio Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros.

Bohaterowie tego uniwersum, oprócz filmu „Green Lantern” pojawiali się również w serialu animowanym o tym samym tytule, a także w poszczególnych odcinkach „Ligi Sprawiedliwych”.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: DC Comics

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA