1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. Muzyka
  5. Media

W którym radiu będzie pracował Marek Niedźwiecki? Wojewódzki zasugerował odpowiedź chwilę przed swoim programem

Dziś w programie „Kuba Wojewódzki” gościć będzie Marek Niedźwiecki. Według zapowiedzi talk-show, którą gospodarz podzielił się w mediach społecznościowych, były dziennikarz Trójki ma zdradzić, gdzie w najbliższym czasie będzie można go posłuchać. Tymczasem wrzucona przez Wojewódzkiego grafika uchyla rąbka tajemnicy.

marek niedzwiecki newonce radio trojka kuba wojewodzki spekulacje

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Po majowej aferze wokół radiowej Trójki, nie milkną echa głośnego kryzysu w Polskim Radiu. Z rozgłośni odszedł jej wieloletni dziennikarz muzyczny, Marek Niedźwiecki. Dziś to on zagości na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Czy prezenter zdradzi nazwę redakcji, z którą nawiąże współpracę?

Wojewódzki „niechcący” uchyla rąbka tajemnicy

„Jeśli jesteście ciekawi, do którego radia trafi Marek... To zapraszam dziś do TVN na 22:30” — napisał na Instagramie Kuba Wojewódzki. Gospodarz popularnego talk-show nie docenił chyba jednak spostrzegawczości internautów, którzy natychmiast wychwycili pewien szczegół. Na załączonym przez Wojewódzkiego screenie z dzisiejszego programu (premiera dziś o godz. 22:30 na antenie TVN i w serwisie Player) widać hasztag z nazwą stacji Newonce:

Marek Niedzwiecki u Kuby Wojewodzkiego

Czyżby to tam wybierał się Marek Niedźwiecki? Cóż, nie przekonamy się, dopóki nie obejrzymy programu — zwłaszcza że o dalszych planach zawodowych byłego dziennikarza Trójki spekuluje się od miesięcy. Nie zmienia to jednak faktu, że zamieszczona przez Kubę Wojewódzkiego grafika wywołała wśród fanów Niedźwieckiego niemałe poruszenie — w sieci huczy też od plotek, jakoby dziennikarz miał poprowadzić gościnnie listę przebojów RadioSpacji i/lub pojawić się w audycji „Rozmowy Kuby i Piotrka” na antenie newonce.radio.

Oprócz Marka Niedźwieckiego, w programie Wojewódzkiego gościć będzie laureatka Eurowizji Junior, Viki Gabor.

marek niedzwiecki newonce radio

„Kuba Wojewódzki” dziś o godz. 22:30 w TVN i na Player.pl.