1. SPIDER'S WEB
 2. rozrywka
 3. TV

Popek o walce ze Stiflerem: „To będzie dla mnie jak spacer po parku”. Gdzie obejrzeć galę Fame MMA 7?

fame mma 7 popek stifler zdunczyk gdzie ogladac

Już dziś odbędzie się gala Fame MMA 7, podczas której po raz pierwszy wystąpi Paweł „Popek” Mikołajuw. Debiutujący w Fame MMA raper nie tylko zdaje się nie mieć tremy, ale jest wręcz przekonany o swoim zwycięstwie nad Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. Jaki będzie wynik pojedynku, przekonamy się wieczorem. Podpowiadamy, gdzie obejrzycie dzisiejsze walki.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jeszcze nie opadły emocje po zeszłotygodniowej gali KSW 54 (w wyniku nagłej zmiany planów, Mateusz „Gamer” Gamrot zmierzył się nie z Rosjaninem Shamilem Musaevem, ale z Marianem Ziółkowskim — i obronił mistrzowski pas wagi lekkiej), kolejne sportowe wrażenia przed nami: już dziś wieczorem odbędzie się gala Fame MMA 7.

Dawid vs Goliat

„Dawid kontra Goliat” — mówi się o walce, którą już dziś wieczorem stoczą Damian „Stifler” Zduńczyk i Paweł „Popek” Mikołajuw. Oczywiście nie bez powodu: po tym, jak Mikołajuw wrócił do formy i nawiązał współpracę z polską federacją MMA, bukmacherzy właściwie nie mają złudzeń i kurs obstawiający jego wygraną jest bardzo niski. Bezsprzecznie to on jest faworytem dzisiejszej walki, choć kto wie, czym zaskoczy widzów również debiutujący w FAME MMA 29-letni „Stifler”, którego treningi są owiane dość zastanawiającą tajemnicą. Czyżby szykowała nam się nowa gwiazda MMA?

„Król Albanii” jest pewien zwycięstwa: „Czuję, że w tej walce mam z górki”

Mikołajuw zdaje się nie brać pod uwagę scenariusza, w którym to on zostaje znokautowany przez młodszego rywala z klatki. Przeciwnie, „Popek” jest wręcz pewien dzisiejszego sukcesu:

Czuję, że w tej walce mam z górki. To będzie dla mnie bardziej jak spacer po parku. Podejdę do tego jak do mocnego sparingu, żeby temu chłopakowi nie zrobić krzywdy

— powiedział raper w rozmowie z „Super Expressem”.

Gala Fame MMA 7: gdzie oglądać?

FAME MMA 7: Karta walk

Pojedynek Popka i Stiflera to niejedyna atrakcja wieczoru. Podobne emocje budzi damski pojedynek między nazywaną patoinfluencerką  Martą "Linkimaster" Linkiewicz oraz promującą w sieci zdrowy tryb życia Martaą "Martirenti" Rentel:

Kto oprócz nich pojawi się tego wieczoru w klatce? Oto karta walk:

 • Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
 • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • Dawid Malczyński - Wojtek Gola
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel
 • Marcin "Mielonidas" Makowski - Łukasz Lupa (FORMUŁA K-1)
 • Dariusz "Lew" Kazimierczuk - Marcin "El Testosteron" Najman
 • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
 • Tomasz Olejnik - Mariusz "Hejter" Słoński
 • Paweł "Tybori" Tyburski - Arkadiusz "Aroy" Tańcula
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk

Fame MMA 7: gdzie oglądać?

Transmisja imprezy rozpocznie się w sobotę 5 września o godz. 20:00. Tradycyjnie, galę Fame MMA będzie można zobaczyć w systemie PPV (pay-per-view). Dostęp w cenie 19,99 zł można wykupić TUTAJ.

*Zdjęcie główne: www.facebook.com/famemmatv

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.