1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD
  4. Seriale

Baby Yoda powraca: poznaliśmy dokładną datę premiery 2. sezonu „The Mandalorian”

Mimo pandemii, prace na planie drugiego sezonu „The Mandalorian” nie zostały przerwane. Dzięki temu, ponowne spotkanie z Baby Yodą zaliczymy jeszcze tej jesieni — właśnie ujawniono dokładną datę premiery serialu.

Mandalorian baby Yoda sezon 2 premiera data

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zacna wiadomość dla całego fandomu „Gwiezdnych Wojen” — osadzona w gwiezdnym uniwersum seria „The Mandalorian” doczekała się 2. sezonu i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją jeszcze tej jesieni.

„The Mandalorian 2”: kiedy premiera?

Jak poinformowali twórcy na oficjalnym twitterowym koncie Disneya, 2. sezon „The Mandalorian” zadebiutuje 30 października na platformie Disney+.

Fani nie kryją entuzjazmu i dopominają się o zwiastun

Choć szczegóły nowego sezonu nie są jeszcze znane, już wiadomo, że w roli głównej ponownie pojawi się Pedro Pascal. Wiemy też, że oprócz Baby Yody, w nowych odcinkach pojawi się również Boba Fett, w którego wcieli się Temuera Morrison.

Fani serialu nie kryją radości z zapowiedzi premiery 2. sezonu. Nie brakuje również pytań o trailer „The Mandalorian 2”, który prawdopodobnie ma się pojawić w sieci w najbliższych dniach: