1. SPIDER'S WEB
 2. rozrywka
 3. Mobile
 4. TV
 5. VOD

Przed nami 8 emocjonujących walk w okrągłej klatce. Podpowiadamy, gdzie dziś obejrzeć Galę KSW 54

Po lipcowej gali Reborn czas na kolejne emocje spod szyldu KSW. Już za parę godzin w warszawskim Global EXPO będziemy świadkami ośmiu walk, w których zmierzą się m.in. Mateusz Gamrot i Shamil Musaev. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć Galę KSW 54.

gala ksw 54 ipla cyfrowy polsat gamrot transmisja

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Ostatnia gala KSW 53 Reborn odbyła się 11 lipca i była pierwszą imprezą KSW odbywającą się po przerwie wywołanej pandemią. Sportowych emocji nie zabraknie i dzisiaj — o godz. 20:00 w stołecznym Global EXPO odbędzie się osiem emocjonujących walk w okrągłej klatce KSW.

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w historii dywizji lekkiej w Konfederacji Sztuk Walki, a swoje umiejętności zaprezentują Mateusz Gamrot i Shamil Musaev. 

„Gamer” kontra „Cichy Zabójca”. Czyje jeszcze walki zobaczymy?

Podczas KSW 54 w klatce zmierzą się podwójny mistrz kategorii lekkiej i piórkowej Mateusz „Gamer” Gamrot i Rosjanin  Shamil „Cichy Zabójca” Musaev. Oprócz nich, po raz pierwszy w okrągłej klatce KSW wystąpią: były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej w boksie – Izuagbe „Izu” Ugonoh oraz jego przeciwnik – Francuz portugalskiego pochodzenia Quentin „Ruskov" Domingos.

Natomiast po raz kolejny skrzyżują ze sobą rękawice: autor najszybszych nokautów w Polsce, czyli Michał „Longer” Andryszczak i jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA – Michał „Masakra” Kita.

Maciej Kazieczko zmierzy się z Marianem Ziółkowskim, a związany z KSW od początku kariery Paweł „Polski Orzeł” Polityło przywita w okrągłej klatce zawodnika z Rumunii – Bogdana Barbu.

Kick-boxer oraz zawodnik MMA wagi lekkiej i piórkowej – Łukasz „Raju” Rajewski  stanie naprzeciw utalentowanego Bartłomieja „Małpy” Kopery, a znany ze swoich umiejętności grapplerskich Adam Niedźwiedź podejmie na KSW 54 niebezpiecznego stójkowicza, Kacpra Koziorzębskiego. W klatce pojedynek stoczy też Sebastian Rajewski, który zmierzy się z rywalem Armenem Stepanyanem.

Karta walk:

 • Mateusz Gamrot vs Shamil Musaev – walka o pas w kategorii lekkiej
 • Izuagbe Ugonoh vs Quentin Domingos
 • Michał Andryszak vs Michał Kita
 • Maciej Kazieczko vs Marian Ziółkowski
 • Paweł Polityło vs Bogdan Barbu
 • Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kopera 
 • Adam Niedźwiedź vs Kacper Koziorzębski
 • Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan

KSW 54 — gdzie oglądać?

Transmisja gali rozpocznie się o godz. 20 w systemie pay-per-view (PPV). Dostęp do transmisji można wykupić w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych i platformach internetowych (Ipla.tv, KSWTV.com).

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w wyjątkowej cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

 • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
 • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
 • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
 • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Dodatkowo transmisja z wydarzenia jest w sprzedaży dla właścicieli pubów i restauracji.

KSW 54 Ipla Polsat

Nie przegap — Gala KSW 54  już dzisiaj o 20:00.

*Zdjęcie główne: Facebook.com/konfrontacja/