1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Seks daje władzę, a Patryk Vega darmowe wejściówki na premierę „Pętli”. Reżyser ogłosił konkurs

Patryk Vega ogłosił konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na uroczystą premierę jego najnowszego filmu pt. „Pętla”. Należy się jednak śpieszyć, bo zwycięzcy zostaną wyłonieni już za dwa dni.

patryk vega perla konkurs polityka Netflix

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Choć „Pętla” Patryka Vegi trafi do kin dopiero 4 września, parę dni wcześniej, 1.09 odbędzie się jej uroczysta premiera — wraz z gwiazdami z obsady, twórcami filmu i innymi znanymi osobami ze świata filmu. To właśnie na to wydarzenie zaprosił dziś na Facebooku swoich fanów reżyser:

Chciałbym razem z Wami świętować to wydarzenie

— przekonuje Vega.

Jak zatem wygrać zaproszenie na premierę?

Premiera „Pętli”, konkurs: jakie są zasady?

Za dwa dni, bo już w piątek 28 sierpnia zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu. Żeby wziąć udział w zabawie, należy napisać pod opublikowanym dziś przez Vegę postem, dlaczego to właśnie my powinniśmy otrzymać zaproszenie na uroczystą premierę.

Osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi otrzymają zaproszenia. Konkurs trwa do 28.08 do godz. 18.00.⁣

— napisał na Facebooku Patryk Vega.

O czym opowiada „Pętla”?

Najnowszy film Patryka Vegi koncentruje się na kulisach tzw. afery podkarpackiej, w której udział mieli brać ważni politycy, biznesmeni i znane osoby ze świata mediów — ludzie ci mieli korzystać z seksualnych usług nieletnich. „Pętla” porusza również wątek Dawida Kosteckiego, pięściarza, który w podejrzanych okolicznościach zginął w areszcie śledczym i uchodził za jednego z kluczowych świadków afery.

Tak fabułę „Pętli” opisuje dystrybutor filmu, czyli Kino Świat:

„Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki". W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.”

„Polityka” jednym z najchętniej oglądanych filmów na polskim Netfliksie

Ci, którzy przed premierą „Pętli” pragną nadrobić zaległości, mogą odpalić Netflix i obejrzeć „Politykę”, czyli inny głośny film Patryka Vegi odnoszący się do wydarzeń w naszym kraju. Choć obraz zapowiadany jako „bomba”, która miała wysadzić w powietrze polskie życie polityczne, okazał się zwykłym niewypałem, jak wszystkie filmy Vegi odniósł duży sukces komercyjny.

Zainteresowanie tytułem nie słabnie i dzisiaj — „Polityka” jest obecnie 2. najchętniej oglądanych przez Polaków na Netfliksie tytułem.

*Zdjęcie główne: Facebook.com/PatrykVegaOfficial