Filmy  /  Trailer

Takiej Paris Hilton jeszcze nie znacie. Pojawił się zwiastun dokumentu „This is Paris”, który będzie dostępny na YouTubie

Picture of the author

Paris Hilton postanowiła ściągnąć maskę kontrowersyjnej celebrytki i pokazać swoje prawdziwe oblicze. Już niedługo na platformie YouTube pojawi się dokument „This is Paris”, a tymczasem w sieci zadebiutował nadchodzącej zwiastun produkcji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Największą sławę przyniosła Paris Hilton sekstaśma „One Night in Paris”. Od jej publikacji ruszyła cała machina, która uczyniła z niej gwiazdę. Prawnuczka hotelowego magnata próbowała swoich sił w filmach, regularnie gościła w różnego rodzaju reality shows, śpiewała i ogólnie robiła wszystko, aby było o niej głośno. Przyzwyczailiśmy się już do jej wizerunku „gwiazdeczki” i rozpieszczonej dziedziczki fortuny. Dlatego na informację, że chce uczynić Amerykę ponownie seksowną i kandydować na prezydentkę USA można było jedynie zadławić się śmiechem i wzruszyć ramionami. Teraz sama zainteresowana chce nam pokazać swoje zupełnie inne oblicze.

Na platformie YouTube już w przyszłym miesiącu pojawi się „This is Paris”.

Dokument o Paris Hilton będzie dostępny całkowicie za darmo, a zgodnie z wszelkimi zapowiedziami jest to produkcja nieautoryzowana przez samą zainteresowaną. Reżyserią zajęła się Alexandra Dean i ekipa miała pełną kontrolę nad materiałem. W sieci właśnie zadebiutował zwiastun nadchodzącej produkcji.

W trailerze usłyszymy jak Paris Hilton mówi, że w dzieciństwie przytrafiło jej się coś złego. Nigdy o tym nie mówiła, a zamiast tego przywdziała maskę szczęśliwej celebrytki. To jednak tylko przykrywka dla całego bólu, jaki w sobie nosi. Wizerunek zrósł się z nią i teraz trudno jej przestać udawać. Mimo to zamierza pokazać swoją prawdziwą, zupełnie inną stronę. Można więc spodziewać się intymnej opowieści z wieloma nieujawnionymi do tej pory faktami z życia dziedziczki fortuny.

Premiera „This is Paris” będzie miała miejsce 14 września na YouTubie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst