1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Netflix pokaże prequel przygód szwedzkiego detektywa. W sieci pojawił się teaser serialu „Młody Wallander”

Mlody Wallander teaser netflix

Cztery lata po zakończeniu emisji popularnego serialu BBC, Netflix postanowił zaserwować widzom prequel przygód policjanta, który przeżywał kryzys wieku średniego. W sieci właśnie zadebiutował teaser „Młodego Wallandera”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Kurta Wallandera nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi kryminałów. Henning Mankell uczynił go bohaterem 10-częściowej serii książek. Jego perypetie wielokrotnie były przenoszone na ekran pod postacią filmów i seriali, a najsłynniejszą z adaptacji szwedzkich powieści jest serial BBC emitowany w latach 2008-2016.

Wallander zdobył popularność wśród widzów i czytelników, bo jest postacią nietuzinkową. Policjant zmaga się z demonami przeszłości, przechodzi kryzys wieku średniego, popada w alkoholizm i jednocześnie jest świetnym detektywem. Teraz Netflix pokaże nam prequel jego losów. W sieci pojawił się pierwszy teaser „Młodego Wallandera”.

„Młody Wallander” – o czym jest i kiedy premiera?

W serialu zobaczymy losy 20-letniego Kurta Wallandera, który właśnie ukończył szkołę policyjną i otrzymał swoje pierwsze zadanie. W główną rolę wciela się natomiast Adam Pålsson, a towarzyszą mu Leanne Best (Frida Rask), Richard Dillane (Hemberg), Ellise Chappell (Mona), Sara Seyed (Jasmine), Yasen Atour (Reza Al Rahman), Jordan Adene (Ibra), Kiza Deen (Mariyam), Alan Emrys (Gustav Munck) i Charles Mnene (Bash).

Za reżyserię odpowiadają Ole Endresen i Jens Jonsson, a nad scenariuszem czuwał Benjamin Harris. Serial ma składać się z 6. odcinków. Nie wiadomo jednak kiedy produkcja pojawi się na platformie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jej premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.