REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Media

Avengers wspierają 6-latka, który uratował życie siostrze. Chris Evans wysłał mu tarczę Kapitana Ameryki

Bohaterstwo potrafi przyjmować najróżniejsze formy i pojawiać się nawet u najmniejszych z nas. Udowodnił to 6-letni Bridger, który stanął na drodze atakującego psa i uratował w ten sposób siostrę. Wsparcie chłopca zadeklarowało wiele gwiazd Hollywood, w tym członkowie filmowych Avengers. Szczególne wrażenie prezentem zrobił Chris Evans.

chris evans kapitan ameryka
REKLAMA
466 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Wielu fanów superbohaterskich historii zapomina często, że za całą tą efektowną otoczką i milionami dolarów wydanymi na imponujące sceny akcji, kryje się znacznie skromniejsze, ale wciąż bardzo żywe przesłanie o wartości odwagi w naszym życiu. Nie ma wątpliwości, że prawdziwe znaczenie opowieści z serii MCU zostało doskonale zrozumiane przez 6-letniego Bridgera Walkera z Wyoming w Stanach Zjednoczonych. W czwartek, 9 lipca on i jego o dwa lata młodsza siostra zostali zaatakowani przez groźnego psa. Zwierzę natarło w stronę dziewczynki, ale jej brat stanął mu na drodze.

Bridger wyszedł z tego spotkania z poważnymi obrażeniami od ugryzień, ale zdołał po pierwszym ataku uciec z siostrą w bezpieczne miejsce. Sprawę postanowiła rozgłosić publicznie ciotka chłopca o imieniu Nicole Noel Walker. Kobieta podkreśliła, że 6-letni fan produkcji opowiadających o drużynie Avengers zapytany przez ojca o powody swojego zachowania miał odpowiedzieć:

Pomyślałem, że jeśli ktoś miał umrzeć, to lepiej, żebym to był ja.

Zapoczątkowana przez Walker akcja wsparcia młodego bohatera odniosła sukces, bo szybko zaangażowali się w nią członkowie Avengers i inny superbohaterowie.

Jak podaje portal Deadline, wsparcie rodzinie w różnej formie zadeklarowali Tom Holland, Mark Ruffalo i reżyserski duet Joe i Anthony'ego Russo. Pomoc rodzinie Walkerów obiecali także Hugh Jackman (Wolverine), Anne Hathaway (Catwoman), Zachary Levi (Shazam) i Robbie Amell (Firestorm z serialu „Flash”). Największe wrażenie na internautach zrobił jednak Kapitan Ameryka, który nagrał dla Bridgera Walkera specjalne wideo.

Chris Evans pochwalił postawę 6-latka i zapowiedział, że wyśle mu autentyczną tarczę Kapitana Ameryki.

A to będzie tylko jeden z wielu prezentów, jakie chłopak otrzyma w najbliższym czasie, bo oprócz hollywoodzkich gwiazd ze wsparciem i pozytywnymi słowami ruszyli też zwykli Amerykanie. Pochwały pod adresem Bridgera zdecydowanie mu się jednak należą, bo młody Walker okupił swoje bohaterstwo trwającą dwie godziny operacją i aż dziewięćdziesięcioma szwami.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA