1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się
  4. Filmy

Tego nie da się odzobaczyć. Patryk Vega uwięziony w schowku na miotły opowiada o „męskich fantazjach”

patryk vega petla meskie fantazje

Trwa intensywna kampania reklamująca „Pętlę”, czyli najnowszy film Patryka Vegi. Po serii zwiastunów „dla mężczyzn” i „dla kobiet”, reżyser podzielił się swoimi… fantazjami. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premierę opowiadającej o kulisach tzw. afery podkarpackiej „Pętli” wstępnie zaplanowano na 4 września. Niestety, im bliżej do debiutu filmu, tym bardziej intensywna staje się kampania promująca nowy tytuł Patryka Vegi. 

Po serii zwiastunów (oddzielnych dla kobiet i mężczyzn) i nagrań z planu (w jednym z nich występuje Piotr Stramowski wyzywający Zbigniewa Stonogę), tym razem reżyser podzielił się swoimi… fantazjami:

Wymyśliłem, żeby ubrać tancerki w rosyjskie mundury, dać im kałasznikowy i stworzyć taniec, w którym będą się poruszały jak wojsko. Taka męska fantazja

— mówi Vega w zamieszczonym we wtorek w mediach społecznościowych filmiku.

Seksualne fiksacje Patryka Vegi

Dalej w nagraniu padają teksty o „kocich ruchach” i porównanie tancerek do tygrysów (sic!). W filmiku pojawia się też scena, w której operator wchodzi do pokoju, w którym przebierają się aktorki. Jedna z nich, najwyraźniej zaskoczona obecnością ekipy, usiłuje osłonić półnagie ciało ręcznikiem i z krzykiem rzuca w kierunku kamery częściami garderoby.

Vega niczym Mariusz Max Kolonko, nadaje ze schowka na miotły?

Oprócz przyprawiającej o ciarki żenady sceny z przebieralni i kadrów z tancerkami w mundurach, uwagę zwraca jeszcze coś: Patryk Vega opowiada o swoich fantazjach z miną wyrażającą błogostan, ale w nagraniu ewidentnie obniżył głos. 

Wygląda, jak by nagrywał tę zapowiedź „Pętli” w schowku na miotły, przypominając trochę słynne już filmiki w wykonaniu samozwańczego prezydenta RP, Mariusza Maxa Kolonki. A może po prostu bał się, że usłyszy go żona…?