1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. VOD

Gwiazda „Trzynastu powodów” w teaserze nowego serialu Netfliksa. Kiedy premiera „Przeklętej”?

katherine langford jako przekleta nowy serial netfliksa teaser premiera

Do sieci właśnie trafił teaser „Przeklętej”, czyli nowego serialu Netfliksa z Katherine Langford w roli głównej. Poznaliśmy też datę premiery nowej serii.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Przeklęta” to nowa seria Netfliksa, inspirowana bestsellerową powieścią. Fabuła serialu koncentruje się wokół legendy arturiańskiej, tym razem opowiedzianej z perspektywy Nimue (znana m.in. z „Trzynastu powodów” Katherine Langford) — młodej kobiety o wyjątkowo tajemniczych zdolnościach. Jak zapowiada Netflix, „Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem”.

Do sieci właśnie trafił teaser „Przeklętej”

Kiedy premiera serialu?

Netflix poinformował również o dacie, w której „Przeklęta” trafi do biblioteki platformy: 10-odcinkowy sezon zadebiutuje na Netfliksie 17 lipca 2020 roku.