1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Tom Hiddleston zagra w „Wiedźminie”? Lauren S. Hissrich droczy się z fanami

tom hiddleston wiedzmin lauren s hissrich
434 interakcji
dołącz do dyskusji

Trwają prace nad drugim sezonem serialu „Wiedźmin”, kontynuacji bodaj najgłośniejszej premiery Netfliksa zeszłego roku. Do fanów docierają kolejne wieści z planu, tymczasem showrunnerka, Lauren S. Hissrich, podzieliła się na swoim twitterowym koncie tajemniczym zdjęciem.

Doprecyzowując – tajemnicze nie jest samo zdjęcie, a okoliczności jego publikacji. Fotografia przedstawia bowiem aktora Toma Hiddlestona, znanego choćby z roli Lokiego w filmach MCU. Hissrich znana jest z tego, że w mediach społecznościowych lubi dzielić się z fanami różnymi doniesieniami z planu serialu „Wiedźmin”. Czyżby miało to oznaczać, że brytyjski aktor zagra w drugiej serii hitu Netfliksa?

Jeśli tak, kogo w „Wiedźminie" mógłby zagrać Tom Hiddleston?

Wśród typowanych przez fanów postaci jest m.in. Emiel Regis, wampir wyższy, przyjaciel Geralta i Jaskra. Hiddleston mógłby także wcielić się w jednego z całkiem nowych wiedźminów. Według niedawno przedstawionych informacji, w drugim sezonie pojawią się postacie, których w książkach Andrzeja Sapkowskiego nie było.

Lauren S. Hissrich przyznała niedawno także, że podczas tworzenia kolejnych odsłon „Wiedźmina” ekipa wzięła do siebie jeden z najpoważniejszych zarzutów wysuwanych po pierwszej serii – zbyt zawiłe linie czasowe. Wygląda na to, że w drugim sezonie oś czasu będzie tylko jedna, bez komplikujących retrospektyw i nitek śledzących losy Ciri i Yennefer.

Tuż po premierze „Wiedźmin” był najchętniej oglądanym nowym serialem Netfliksa. Po kilku tygodniach od pierwszej emisji produkcję obejrzano już w 76 mln gospodarstw domowych. Jak zostanie przyjęty 2. sezon, dowiemy się w przyszłym roku.

1. sezon „Wiedźmina” znajdziecie na platformie Netflix.