1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Beata Kozidrak wjeżdża cała na złoto. Lepszego klipu z akcji #Hot16Challenge2 dziś nie zobaczycie

beata kozidrak hot 16 challenge
106 interakcji
dołącz do dyskusji

Jeśli myśleliście, że w temacie #Hot16Challenge2 nic ciekawego was nie spotka, nagle wjeżdża Nicki Minaj Beata Kozidrak. Królowa polskiego popu naprawdę przyłożyła się do akcji.

W kategorii najlepsze przygotowanie, najwięcej złota i ananasów oraz największy swag spośród dotychczasowych wykonań Hot16Challenge2 pani Beata nie ma sobie równych. Nominowana przez Monikę Brodkę piosenkarka dorzuciła swoje 16 wersów do puli i dołączyła się do apelu o zbiórkę na rzecz służby zdrowia.

Beata Kozidrak – #Hot16Challenge2:

Swag i przygotowanie oceńcie sami po powyższym klipie. A potem rzućcie okiem na creditsy, by przekonać się, ile ekip było zaangażowanych w całą akcję (mamy nadzieję, że wszystko odbywało się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa). Kozidrak z poczuciem humoru i dystansem odnosi się do własnej kariery, a także do sytuacji politycznej w kraju. Dostaje się Gowinowi i słynnemu już ostremu cieniowi.

Hot16Challenge2 już chwilę temu wymknął się spod kontroli.

A raczej wyszedł poza ramy pierwotnych założeń, zaś wezwania przyjmują już nie tylko ludzie związani ze środowiskiem hip-hopowym, ale i politycy czy literaci (z bardzo różnym efektem). Beata Kozidrak nie poszła na łatwiznę i spróbowała melorecytacji słów napisanych przez jej córkę Katarzynę Pietras-Wyzińską (te nawiązują do wiersza Juliana Tuwima). Szanujemy odwagę, pani Beato.