REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Beata Kozidrak wjeżdża cała na złoto. Lepszego klipu z akcji #Hot16Challenge2 dziś nie zobaczycie

Jeśli myśleliście, że w temacie #Hot16Challenge2 nic ciekawego was nie spotka, nagle wjeżdża Nicki Minaj Beata Kozidrak. Królowa polskiego popu naprawdę przyłożyła się do akcji.

beata kozidrak hot 16 challenge
REKLAMA
106 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

W kategorii najlepsze przygotowanie, najwięcej złota i ananasów oraz największy swag spośród dotychczasowych wykonań Hot16Challenge2 pani Beata nie ma sobie równych. Nominowana przez Monikę Brodkę piosenkarka dorzuciła swoje 16 wersów do puli i dołączyła się do apelu o zbiórkę na rzecz służby zdrowia.

Beata Kozidrak – #Hot16Challenge2:

Swag i przygotowanie oceńcie sami po powyższym klipie. A potem rzućcie okiem na creditsy, by przekonać się, ile ekip było zaangażowanych w całą akcję (mamy nadzieję, że wszystko odbywało się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa). Kozidrak z poczuciem humoru i dystansem odnosi się do własnej kariery, a także do sytuacji politycznej w kraju. Dostaje się Gowinowi i słynnemu już ostremu cieniowi.

Hot16Challenge2 już chwilę temu wymknął się spod kontroli.

REKLAMA

A raczej wyszedł poza ramy pierwotnych założeń, zaś wezwania przyjmują już nie tylko ludzie związani ze środowiskiem hip-hopowym, ale i politycy czy literaci (z bardzo różnym efektem). Beata Kozidrak nie poszła na łatwiznę i spróbowała melorecytacji słów napisanych przez jej córkę Katarzynę Pietras-Wyzińską (te nawiązują do wiersza Juliana Tuwima). Szanujemy odwagę, pani Beato.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA