1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Znaleźli sposób na zamknięte kina. Amondo rusza z wirtualnymi pokazami – w ofercie przedpremierowe seanse

Amondo uruchomiło wirtualną salę kinową. Pokazuje przedpremiery

Tęsknicie za kinem? My też. Na szczęście kina tęsknią też za nami. Stołeczne Amondo przygotowało nie lada gratkę dla wszystkich kinomanów. Teraz każdy może kupić bilet i obejrzeć film w wirtualnej sali. Wśród wyświetlanych w ten sposób produkcji znalazło się miejsce na kilka przedpremierowych tytułów.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Warszawskie kino Amondo wychodzi naprzeciw potrzebom każdego polskiego kinofila. Nie trzeba być mieszkańcem stolicy, aby skorzystać z jego oferty. Bez względu w jakim mieście się aktualnie znajdujecie, będzie okazja, aby poczuć namiastkę normalności w tych szalonych czasach. Zasady są bowiem powszechnie znane. Wystarczy kupić bilet, aby móc obejrzeć film. I to w przedpremierze.

Filmy w wirtualnej sali kinowej.

W zeszłym tygodniu za sprawą Kina w domu można było obejrzeć dostępny w serwisach VOD dramat „Żegnaj mój synu”. Pokaz w wirtualnej sali okazał się sukcesem, dlatego Amondo zdecydowało się kontynuować akcję. Od piątku, 24 kwietnia, przez cały tydzień o 18:00 będą odbywać się pokazy kolejnych filmów. Wśród nich są produkcje, które gościły w repertuarze przed pandemią i tytuły przedpremierowe.

Jeśli chodzi o przedpremiery, w sobotę w wirtualnej sali kinowej będzie można zobaczyć „Obrazy bez autora”, we wtorek „Ojca”, a w środę „Żegnaj mój synu”.

Kup bilet i oglądaj.

Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy w serwisie ekobilet kupić bilet w niezbyt wygórowanej cenie. Wejściówki kosztują 12,50 zł. Na podany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie zakupu, a potem link do filmu wraz z hasłem, które zostanie aktywowane na 5 minut przed rozpoczęciem seansu. Nie trzeba być punktualnym, bo projekcje można zacząć do godziny 19:00, a produkcja będzie dostępna online jeszcze godzinę po jej planowym zakończeniu (czyli mniej więcej do 22:00).

Pełna lista tytułów emitowanych online przez kino Amondo wraz z datami projekcji:

  • Tam gdzieś musi być niebo - piątek, 24 kwietnia 18:00
  • Obrazy bez autora - sobota, 25 kwietnia 18:00
  • Błąd systemu - niedziela, 26 kwietnia 18:00
  • Niewidoczne życie sióstr Gusmão - poniedziałek, 27 kwietnia 18:00
  • Ojciec - wtorek, 28 kwietnia 18:00
  • Żegnaj mój synu - środa, 29 kwietnia 18:00
  • Tajemnica Henriego Picka - czwartek, 30 kwietnia 18:00