1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Audioteka świętuje 20. urodziny Harry'ego Pottera. Już teraz za darmo posłuchasz audiobooka z serii o młodym czarodzieju

harry potter audiobook

Audioteka świętuje polskie urodziny Harry’ego Pottera. Za darmo możecie teraz posłuchać audiobooka pierwszej książki z serii przygód młodego czarodzieja i przenieść się do Hogwartu za pomocą głosu Piotra Fronczewskiego.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Aż trudno uwierzyć, że w powszechnej świadomości Polaków młody czarodziej rozgościł się na dobre aż 20 lat temu. Dokładnie 10 kwietnia 2000 roku „Harry Potter i kamień filozoficzny” został u nas wydany po raz pierwszy. Teraz, dwie dekady później, nie sposób sobie wyobrazić, jak wyglądałoby nasze życie bez magii, jaką w nie wprowadził. I chociaż książka już jakiś czas temu obchodziła urodziny, celebrowanie tego faktu wciąż trwa.

W telewizji od 3 marca emitowane były kolejne części filmowej serii przygód czarodzieja, a w maju ma pojawić się nowe, ekskluzywne wydanie książek J.K. Rowling. Do świętowania dołącza się również Audioteka.

Audiobooka „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” możecie słuchać w aplikacji za darmo.

Mając konto w aplikacji audioteki, macie możliwość spędzenia niemal 10 godzin w świecie Harry’ego Pottera.

Przez jego pierwszy rok w Hogwarcie przeprowadzi was głos Piotra Fronczewskiego. To on czyta książkę, wprowadzając słuchaczy w istny stan hipnozy.

Żeby skorzystać z promocji, należy ściągnąć aplikację Audioteki, zalogować lub zarejestrować się i już można przenieść się do fantastycznego świata wykreowanego przez J.K. Rowling, która ponad dwie dekady (światowa premiera książki miała miejsce w 1997 roku) temu zaczęła przebojem wdzierać się do życia milionów osób na całej planecie.

Śpieszcie się jednak, bo promocja Audioteki nie będzie trwać wiecznie.

Audiobook za darmo dostępny jest tylko do 30 kwietnia br. Jeśli ktoś nie skorzysta z tej okazji, prawdopodobnie jest zwykłym mugolem.