1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Warner Bros. opóźnia „Batmana” z Robertem Pattinsonem i prequel „Rodziny Soprano” – są nowe daty premier

Premiera Batman Sopranos

Warner Bros. przesuwa premiery wyczekiwanych przez fanów filmów. Tym razem padło na nadchodzącego „The Batman” i „The Many Saints of Newark”, czyli prequel „Rodziny Soprano”. Oba tytuły zobaczymy później, niż pierwotnie zakładano.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o książkach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pandemia koronawirusa postawiła na głowie całą branże filmową. Kina są pozamykane, produkcje wstrzymywane, a premiery przesuwane do raczej dalszej niż bliższej przyszłości. Lista filmów, które zobaczymy później niż pierwotnie zakładano z każdym dniem staje się coraz większa. Teraz dopisane do niej zostały dwa tytuły Warner Bros. I to te bardzo wyczekiwane.

Warner Bros. zdążyło już przesunąć premiery kilku swoich filmów.

„Shazam 2” nie pojawi się na ekranach kin 1 kwietnia 2022 roku, a 4 listopada 2022 roku. Natomiast biopic o Elvisie Presleyu w reżyserii Baza Luhrmanna zamiast 1 października 2021 roku swoją premierę będzie miał 5 listopada 2021 roku. To tylko wierzchołek góry lodowej i możliwe, że niedługo zmieni się data pierwszego pokazu „Teneta” Christophera Nolana i sequela „Wonder Woman”. Na razie studio utrzymuje, że będzie to kolejno 17 lipca i 14 sierpnia.

Premiera Batmana przesunięta na październik 2021 roku.

Tymczasem wiemy już, że wyczekiwanego od dawna „The Batman” z Robertem Pattinsonem w roli Mrocznego Rycerza nie zobaczymy 25 czerwca 2021 roku, a zgodnie z najnowszym terminarzem 1 października 2021 roku.

Przed koronawirusem nie uchroniło się również „The Many Saints of Newark”, czyli prequel kultowej „Rodziny Soprano”. Nie wejdzie on na ekrany kin 25 września 2020 roku, a 12 marca 2021 roku.