1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Premiera serialu „Szadź” już w kwietniu na Player.pl. To mroczny thriller z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską

Szadź premiera player tvn

Nowy serial oryginalny Player.pl już w kwietniu zadebiutuje w serwisie. „Szadź” to mroczny thriller z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Szadź” to kolejny po „Chyłce” serial oryginalny Player. Thriller, którego akcja dzieje się w Opolu już niedługo zasili bibliotekę serwisu. Pod koniec miesiąca na platformie pojawi się pierwszy odcinek, a kolejne będą dodawane co tydzień. Produkcja łącznie ma składać się z siedmiu epizodów, a każdy z nich trwać około 45 minut.

Fabuła „Szadzi” oparta została na powieści Igora Brejdyganta.

Główną bohaterką jest Agnieszka Polkowska. Pani komisarz prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa młodej dziewczyny, której zwłoki znaleziono w pobliżu Opola. Zbrodnia mogła być popełniona na tle religijnym, bo na ciele ofiary pozostawiony został medalik z figurką Serafina. Zabójstwem zaczyna interesować się komenda wojewódzka, która przydzieli do współpracy z Polkowską komisarza Mrówca i chociaż przyświeca im jeden cel, dojdzie do istnego starcia charakterów.

Na ekranie zobaczymy m.in. Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Bartosza Gelnera, Cezarego Łukaszewicza, Annę Cieślak, Zofię Domalik, Barbarę Kurzaj, Emmę Giegżno i Mirosława Zbrojewicza.

Premiera serialu w kwietniu 2020 roku.

szadź serial player
fot. TVN/ Anna Włoch

Pierwszy odcinek pojawi się w serwisie 30 kwietnia 2020 roku. Będzie dostępny w ofercie płatnej Player.pl, ale wraz z premierą drugiego epizodu, pierwszy będzie można oglądać bez opłat.

Według portalu jesienią tego roku serial może być emitowany przez stację TVN.

Premiera serialu „Szadź” 30 kwietnia 2020 roku w Player.pl

* Zdjęcia główne: Biuro prasowe / TVN