1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. VOD

Gorące zapowiedzi na Player.pl. Na platformie pojawi się film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” i inne oscarowe hity

Skywalker. Odrodzenie vod

W zapowiedziach Player.pl nie zabrakło kinowych hitów. Wśród nich znalazła się najnowsza część sagi „Gwiezdnych wojen” i kilka oscarowych przebojów. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Dzięki Player+ za niewielką opłatą możecie obejrzeć wiele kinowych hitów. Nie trzeba być subskrybentem serwisu Player.pl, aby skorzystać z oferty ich filmów. Każdy może wykupić do nich dostęp na 48 godzin. Ceny wahają się od 15-35 zł. Do obecnych już na platformie filmów niedługo dołączą kolejne, a wśród nich produkcje, które były nominowane do Oscarów oraz XI epizod gwiezdnej sagi.

Nowości w Player.pl – zapowiedzi:

Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie

Trudno o bardziej kontrowersyjne filmy XXI wieku niż nowa trylogia „Gwiezdnych wojen”. Dla jednych J.J. Abrams i Disney odwalili kawał dobrej roboty, dla ortodoksyjnych fanów – zniszczyli całą serię. Gorącą dyskusję wywołała każda część od studia Myszki Miki, więc „Skywalker. Odrodzenie” nie jest wyjątkiem. To ostatnia odsłona serii poświęconej losom Rey, która odkrywa w sobie moc Jedi.

Premiera na Player+ 8 maja 2020 roku.

Jojo Rabbit

Tak o wojnie na wesoło to dzisiaj opowiada tylko Taika Waititi. Reżyser wciela się tuteż w Adolfa Hitlera, który jest wyimaginowanem przyjacielem chłopca zafascynowanego nazistowską ideologią. W miarę rozwoju akcji coraz bardziej się od niej oddala.

Premiera na Player+ 20 maja 2020 roku.

Gorący temat

Film, który okazuje się rewersem serialu „Na cały głos”. W „Gorącym temacie” śledzimy losy trzech kobiet, które w swojej pracy muszą mierzyć się z molestowaniem przez konserwatywnego szefa Fox News. Na ekranie zobaczymy Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie.

Premiera na Player+ 17 kwietnia 2020 roku.

Małe kobietki

Za prozę Louisy May Alcott brali się już różni twórcy. Ostatnio sięgnęła po nią Greta Gerwig. Ze współczesnym wyczuciem opowiada ona o problemach kobiet w XIX wieku na przykładzie Jo March i jej sióstr.

Premiera na Player+ 30 maja 2020 roku.