REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

2. sezon „After Life” coraz bliżej. Sprawdźcie trailer serialu Ricky'ego Gervaisa

„After Life” to jedna z najciekawszych premier serialowych Netfliksa z poprzedniego roku. Już niebawem premiera drugiego sezonu. Przedsmak znajdziecie w nowym trailerze.

after life 2 netflix
REKLAMA
REKLAMA

Choć pierwszy sezon serialu „After Life” mógł wydawać się kompletną historią i wielu nie potrzebowało kontynuacji, Netflix nie zamierza rezygnować z tej bardzo dobrze przyjętej produkcji. Drugi sezon zadebiutuje na platformie już 24 kwietnia, tymczasem w sieci pojawił się nowy trailer.

After Life - trailer:

Na początku klipu pojawiają się migawki z poprzedniego życia głównego bohatera, Tony'ego (Ricky Gervais). Ogląda on stare nagrania, na który jest razem z nieżyjącą już żoną. To właśnie o radzeniu sobie ze stratą opowiada serial „After Life”

Tony po śmierci żony traci sens swojego życia. Jest mu już wszystko jedno, więc postanawia, że odtąd będzie do bólu szczery. Z uporem maniaka punktuje hipokryzję innych ludzi, jest cyniczny i zrezygnowany. „After Life” doprawiony jest szczyptą czarnego humoru. Twórcy rozprawiają się z trudnym i delikatnym tematem za pomocą słodko-gorzkich refleksji i dowcipu.

REKLAMA

W serialu, oprócz Gervaisa, który jest także twórcą „After Life”, występują także m.in. Kerry Godliman, Tom Basden, David Bradley, Ashley Jensen i Paul Kaye.

Premiera 2. sezonu „After Life” 24 kwietnia 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA